Sana Bana Özel SPİRİTÜEL 

DURUİŞİTİ MUCİZESİ

Tıpkı durugörü gibi, duruişiti de onunla ilişkili çakraları temzilediğimizde gelişir. Kulak çakraları başın içinde ,sağ ve sol kulakların yakınındadır. Onlar başın ortasına, içeri doğru otuz derecelik bir açıda bulunur, enerji frekansaları -durugörü yoluyla- menekşe kırmızı olarak görünür.

Kulak Çakralarını Temizlemenin Yöntemi

1.
İki-üç kez çok derin nefes alın.

2.Kulaklarınızın hemen içinde bir menekşe-kırmızı disk imgeleyerek kulak çakralarınızı gözünüzde canlandırın yada hissedin. Bu disklerin içe ve yukarı doğru, otuz derecelik bir açıda bulunduklarını görün yada hissedin

3.Derin bir nefes daha alarak parlak-beyaz bir ışığın kulak çakralarınızın içini temizlediğini imgeleyin. Onları aynı anda yada sırayla temizleyebilirsiniz

4.Beyaz ışık çakraları içeriden ovalayarak temizlerken, içinizden meleklerinizden başınızı kuşatmalarını isteyin. Sonra meleklerin kulak çakralarınızda bulunan tüm acı verici anıları alıp götürmesine izin verin. Sizin onlara yardım etmeniz gerekmez, sadece yardım edilmeyi isteyin yeter. Aslında, bizim çabalarımız çoğunlukla onların yolunu kestiğinden, melekler sizin onlara yardım etmeye çalışmamanızı tercih ederler. Onun yerine, onlar sizin Tanrı’nın sesini işitmenizi engelleyen eski duyguları, düşünceleri ve anıları temizlerken sadece meleklerin şifalandırıcı gücüne açık olun.

5.Meleklerden ilahi rehberliği işitmekle ilgili her türlü korkunuzu temizlemelerini isteyin. Buna bir ses tarafından ürkütülme korkusu, Tanrı tarafından kontrol edilme korkusu ya da Tanrı’nın zamanını yada dikkatini hak etmediğiniz korkusu dahildir.

6.Derin bir nefes daha alarak, meleklerin kulak çakralarınızı sevgiyle ve çok parlak bir ışıkla aydınlattıklarını görün yada hissedin. Sonra, yardımlarından dolayı onlara teşekkür edin.
Kulak çakralarınızı temizledikten ve korkularınızdan kurtulduktan sonra, semavi alemden aldığınız duruişiti mesajlarında belirgin bir artış göreceksiniz. İlahi rehberliği egonuzun sesinden ayırt etmenize yardımcı olan tipik özellileri hatırlayın. Hatırlayacağınız gibi, gerçek rehberlik daima olumlu, yüceltici, tekrarlamalı ve sevencidr. Egonun sesi ise olumsuz, eleştirile, zorlayıcı ve kötümserdir.

NOT: Öncelikle bu tür yetilerin doğuştan açık olduğunu söylemek isterim. Daha sonraki zamanlarda ya kendi isteğimizle ya önyargılardan dolayı yada negatiflikten dolayı kapanır bu çakralarımız. O yüzden öncelikle bu tür iletişimlerden önce kişisel olarak kendinizi daha iyi duruma getirin. İyilik dolu, sevecen, hoşgörülü olun. Nefsi arzularınızı öreslemeye en azından o arzuların farkına varıp kibir, öfke gibi şeylerden uzak kalmaya veya savaşmaya çalışın. (mesela Mevlana’nın dediği gibi öfkede ölü gibi olun.) Ondan sonra bu yetilerin daha kolay ve çabuk açılacağını farkedeceksiniz.
Alıntıdır.

Üyelerimiz özellikle duruişiti ile ilgili bilgi almak istiyorlar. Konuyu buraya açıp diğer üyelerimizin de uyguladığı teknikleri, yaşadıkları süreci paylaşmalarını ve birbirlerinden fikir alış verişi yapmalarının daha faydalı olduğunu düşündüm. Bende bir duruişitiyim. 7-8 yaşlarında başladı. O zamanlar tabi bir çocuk için ürkütücü geliyordu. Belli bir yaştan sonra korkunun etkisi azaldı. Halen yaşıyorum. Konu da da bahsedildiği gibi doğuştan açık yetilerdir. Çevresel etmenler stres ,beslenme biçimi, uykusuzluk, psikolojik etmenler vs algılarımızın kapanmasına duyumsamamaya neden olur. Bende de ara ara oluyor. Bu devirde izole olmak, stresten uzak durmak biraz zor :/ Birçok kirletici neden var. Yapılması gerekenler kısa bir anlatımla belirtilmiştir. Bunun yanında destek amaçlı tütsü, doğal taşlar, (ben labradoritle calışıyorum) kristaller, çakra dengeleme çalışmaları, meditasyon müzikleri, vücudu arındırıcı şifa çayları kullanılabilir.
Sevgi ve ışık ile

Her Dem Bütünün Hayrına OLsun

Buna da Bakmalısın !

Leave a Comment

error: Content is protected !!