ASTROLOJİ Sana Bana Özel 

Burcunuza göre kıyafet renginizi seçmeye ne dersiniz?

KOÇ: Seksi çarpıcı aynı zamanda da zarif modern çizgiler taşıyan kıyafetler ruhunuzdaki o yüksek enerjiyi başarı ile yansıtmanızı sağlayacaktır.
KOÇ: Kırmızı Gök Mavisi
Renklerin enerjileri; Kırmızı: Sizleri harekete geçirerek değişim enerjisine zorlanmadan ayak uydurabilmeniz için sizleri destekleyecek. Duygusal anlamda ise mutluluğu, azim ve kararlılığınızı arttırır. Gök mavisi: Aradığınız huzuru yakalamanıza yardımcı olur çözümlemekte zorlandığınız konularda yardımcıdır.

BOĞA: İçinizde ki amazonu dışarıya yansıtan kıyafetler günlük hayatınızı renklendirecektir. Gece davetlerinde ise prensesler gibi kabarık uzun kuyruklu ve dantel işlemelerin olduğu kıyafetler tam size göredir.
BOĞA: Turuncu Mor Fıstık yeşili
Renklerin enerjileri; Turuncu: Heyecan ve mutluluk verici, dinamizmi yansıtır. Mor: Zenginliği, asalet, lüks ve ihtişamını yansıtır sizlere. Ruhsal enerjinizi arttırarak yeteneklerinizi hayallerinizi hayata geçirmenize yardımcı olur. Fıstık yeşili: Umudu, yeniliği, gençleşmeyi ve yeniden canlanmayı tüm ruhunuza yansıtacaktır. Paylaşım ve uyumun rengidir.

İKİZLER: Modern çizgiler asimetrik ve bohem tarzı kıyafetler tercih edebilirsiniz. Şık olmanın yanında kendinizi rahat hissetmenizde sizler için çok önemlidir.
İKİZLER: Gümüş rengi inci beyazı gök mavisi
Renklerin enerjileri; İnci beyazı: Saflığın ve temizliğin simgesidir. Soğukkanlılığınızı, asaletinizi, masumiyetinizi istikrarınızı ve bunun devamlı olmasına yardımcı olur. Huzur ve güven duygunuzu harekete geçirir. Düşünce gücünüzü kuvvetlendirir. Gök mavisi aradığınız huzuru bulmanıza ruhsal olarak içinde çıkamadığınız konuların farkına varmanızı sağlar.

YENGEÇ: Masumiyetinizi yansıtacak romantik giysiler zarif işlemelerle bezenmiş yelek ve etekler ruhunuzda ki mistik havayı yansıtmanızı sağlayacaktır.
YENGEÇ: Turuncu turuncunun tonları ve turkuaz
Renklerin enerjileri; Turuncu: Dışa dönük olmanızı ikili ilişkilerinizde iletişim ve uyumu sağlamanıza yardımcı olur ve sosyal ilişkilerinizi kuvvetlendirir. Maddi konularda şans getirir. Turkuazı tercih ederseniz, Ruhunuzun özgürleşmesine yardımcı olur.

ASLAN: Gösterişli kıvrımlarınıza dikkat çeken pırıltılar hafif dekoltenin olduğu kıyafetler tercih edebilirsiniz.
ASLAN: Gold&Kırmızı
Renklerin enerjileri; Altın sarısı: Ruhsal aydınlanmanızı sağlayacağı gibi üretim ve verimliliğinizi artırır. Yaşama sevincinizi yükselterek hedeflerinize kararlılıkla gitmenize yardımcı olur. Bilgi ve bilgeliği ifade eder. İş hayatında başarılı olmanıza katkıda bulunur. Kırmızı: Sizleri harekete geçirerek değişim enerjisine zorlanmadan ayak uydurabilmeniz için sizleri destekleyecek.

BAŞAK: Zerafetinizi saflığınızı ve duruluğunuzu yansıtacağınız pastel tonlarda maksi etekler yüksek bel pantolonlar tercih edebilirsiniz.
BAŞAK: Kırmızı şeftali tonları mor ve beyaz
Renklerin enerjileri; Şeftali tonları iletişiminizi kuvvetlendirmenize ve kendinizi doğru sözlerle ifade etmenize yardımcı olur. Mor: Bilinçaltında yatan problemlerinizin çözülmesine katkıda bulunur. Beyaz: Ruhunuzun tüm saflığını özel hayatınıza yansıtmanıza ve aşkta saflığı duruluğu bulmanıza yardımcıdır.

TERAZİ: Gül ve çiçek motiflerinin işlendiği dantellerle bezenmiş romantizmi giysiler ilk tercihiniz olmalı.
TERAZİ: Gök mavisi kırmızı
Renklerin enerjileri; Gök mavisi: Gök mavisi iş hayatınızda maddi konularda rahatlamaları getirirken aradığınız huzuru bulmanıza ruhsal olarak içinde çıkamadığınız konuların’ da farkına varmanızı sağlar. Kırmızı: Sizleri harekete geçirerek değişim enerjisine zorlanmadan ayak uydurabilmeniz için sizleri destekleyecek.

AKREP: Seksi ve cesur çizgiler taşıyan dar kesim vücut hatlarınızı ön plana çıkaran aynı zamanda da masumiyetinizi belli eden kıyafetler tercih edebilirsiniz.
AKREP: Kırmızı Mor
Renklerin enerjisi; Kırmızı: Duygusal anlamda mutluğu aşkınız ve ilişkinizde sorunları aşmanız için gerekli olan azim ve kararlılığınızı arttırır. Mor: Yeteneklerinizi düşüncelerinizi hayata yansıtmanıza yardımcı olur.

YAY: Miniden uzuna bedeninizi sarandan kabarık etekleri ile sevimli çekici çiçek motifleri ile süslenmiş ceketler bluzlar size özgü tasarlanmış giysiler tercih edebilirsiniz.
YAY: Mavi Siyah
Renklerin enerjileri; Siyah hakimiyeti kararlılığı dönüşüm ve irade gücünüzü ortaya koymanıza yardımcıdır. Mavi Aradığınız huzuru yakalamanıza yardımcı olur çözümlemekte zorlandığınız konularda yardımcıdır.

OĞLAK: Dönemlere atfedilmiş bohem tarzda asil bir şıklık arz eden yaka ve etek uçlarında ki detaylarla ön plana çıkan kıayfetler tercih edebilirsiniz.
OĞLAK: Fuşya Mor
Renklerin enerjileri; Fuşya: Ruhsal anlamda sizlere canlılık vereceği gibi aşk hayatınızda oluşturduğunuz blokajlarınızı aşmanıza yardımcı olur. Mor: İş hayatınızda maddi akışın kuvvetlenmesini sağlar.

KOVA: Modern ve asimetrik çizgiler taşıyan seksapelinizi yansıtabileceğiniz kıyafetler tercih edebilirsiniz.
KOVA: Çivit Mavisi
Renklerin enerjileri; Çivit Mavisi: Sonsuzluğu, otoriteyi ve verimliliği simgeler ve bu alanda size yardımcı olur. İş ve özel yaşamınızda insanların üzerinde başarılı ve güçlü imaj bırakmanıza katkıda bulunur.

BALIK: Straplezler asimetrik ceketler belinizi saran çan etekler 1970 lerin romantizmini hatırlatan düz bedeninizi saran giysiler edebilirsiniz.
BALIK: Mavi Mor
Renklerin enerjileri; Gök mavisi: Gökyüzünün tüm olumlu enerjilerinizi ruhunuzda biriktirerek daha kararlı ve özgüvenli davranmanıza yardımcı olur. Mor: İş hayatınızda maddi akışın kuvvetlenmesini sağlar.

Her Dem Bütünün Hayrına OLsun

Buna da Bakmalısın !

Leave a Comment

error: Content is protected !!