ASTROLOJİ Sana Bana Özel 

Burcunuza göre hayatınızın en ideal cinsel birlikteliği

KOÇ

KİMLE?

Hakkında ikileme düştüğün biri olacak Sevgili Koç! Sana karşı ilgisi var mı yok mu anlamadığın ya da hayatında başka biri olduğu için bir süre uzak durduğun biri belki de…

NEREDE ve NE ZAMAN?

Zaman ve mekan senin elinde! Kendini güvende hissedeceğin bir yerde olacak. Bu konuda sıra dışı şeyler söyleyemiyoruz.

NASIL?

Olaylar spontane gelişebilir ancak temposu için hızlı ve öfkeli diyebiliriz. Unutmadan; seni bir süre ikilemde bırakmış olan bu insanı önceden tam anlamıyla tanımadığını fark edeceksin. Derin mevzular yani…

NEDEN?

Çünkü birbirinize karşı çocuksu bir merak olacak her ikinizde de. Aranızdaki sınırlar kalktığında ikinizin de omuzlarından koca bir yük kalkacak. Birbirinizin dilinden çok iyi anladığınızı fark edeceksiniz.

BOĞA

KİMLE?

Sana tanıştığın an farklı gelen biriyle ya da bir süredir tanıyıp derin konuşmalar yapabildiğini fark ettiğin biriyle tabii ki!

NEREDE ve NE ZAMAN?

Hiç beklemediğin anda Sevgili Boğa! Bize kalırsa bu güzel deneyimin devamı gelecektir. Bu yüzden fazla uzaklarda değil her zaman ulaşabileceğin bir yerde olacağını düşünüyoruz.

NASIL?

Önce neler olduğunu anlamayabilirsin ama hiç ummadığın kadar baştan çıkarıcı olacak senin için.

NEDEN?

Çünkü baştan çıkarıldığını hissedeceksin ilk defa böylesine hissedeceksin. Hatta belki de ilk kez biri senin keyif alman için bu kadar uğraşacak.

İKİZLER

KİMLE?

Görür görmez enerjisini fark edeceğin biri seni hazzın doruklarına ulaştırabilir sevgili İkizler. Göz göze geldiğiniz an yepyeni maceralara yelken açmak gelecek içinizden.

NEREDE ve NE ZAMAN?

Bahar aylarında yepyeni yerler keşfederken diyebiliriz. Bu kadar adrenalinin sizi birbirinize daha da bağlayacağı kesin.

NASIL?

Çılgın kalabalıktan uzakta ve tabii ki heyecan verici olacak. Nasıl anlatsak… Bölüm sona erdiğinde bir sonraki bölümünü iple çekmeye başlarsın ya hani… İşte öyle!

NEDEN?

Çünkü şartlar şu veya bu şekilde seni bulunduğun noktaya getirmiş gibi hissetmeyeceksin, tamamen senin isteğin doğrultusunda gelişecek. Her zamankinden çok daha farklı olacağı kesin.

YENGEÇ

KİMLE?

İlk görüşte ilgini çekmeyi başarmış nadir insanlardan biriyle tabii ki! Girişimci ruhlu ve heyecan verici biri Sevgili Yengeç! Arkadaşının arkadaşı aracılığıyla tanıştığın biri olabilir.

NEREDE ve NE ZAMAN?

Beklemediğin bir anda olacağı kesin diyebiliriz. Hatta en başında biraz erken mi davranıyoruz, diye sorabilirsin kendine. Aslında fazlasıyla klasikleşmiş bir senaryoyla karşı karşıya kalacaksın. Güzel bir akşam yemeği ya da başka bir sıradan aktivitenin ardından olaylar gelişecek. Bize senin evin olabilir gibi geldi sonuçta Yengeçlik bunu gerektirir.

NASIL?

Bize öyle geliyor ki ters köşe yaparak kendini bile şaşırtacaksın. Sana enleri yaşatacak bu deneyim aşk ve romantizm dolu sakin dakikalardan oluşmayacak. Birinin hem ruhunu hem de bedenini tanıdığını hissedeceksin.

NEDEN?

Bak bu konuda şaşırmadık! Aşk konusunda tertemiz bir sayfa açtıracak ve seninle her şeye varım ben dedirtecek sana. Potansiyelinin tamamını sergilemeye meraklı olmayan alçakgönüllü biri olduğu için tabii ki!

ASLAN

KİMLE?

Senden daha genç ve daha toy biri olabilir. Yaratıcı ve tutkulu oluşuyla seni ele geçirecek adeta.

NEREDE ve NE ZAMAN?

Bahar her zaman iyi bir motivasyon kaynağı olmuştur senin için. O dönemlerde gerçekleşmesi kuvvetle muhtemel. Ateşli bir tartışmanın ardından olabilir mi sence de? Mekan konusunda ise rahatlığından ödün vermeyeceğini düşünüyoruz.

NASIL?

İki tarafın da fazlasıyla zevk aldığı bir sevişme olacak. Yani yalnızca senin favorin olmayabilir. Ne mutlu sana Sevgili Aslan!

NEDEN?

Çünkü senin onu önemsediğin kadar o da seni önemsiyor. Ayrıca bu deneyim sen hiç ummazken ufkunu genişletecek.
Başak Burcu

Başak Burcu
KİMLE?

Beraberken çok eğlendiğin ve fiziksel olarak fazlasıyla çekici bulduğun biriyle diyebiliriz.

NEREDE ve NE ZAMAN?

Metropol hayatından uzak bir yerde ve hava değişimi gerçekleşirken malum deneyimin vuku bulacak Sevgili Başak! Belki ilk defa bulunduğun minik bir kasaba, belki küçücük bir şehir… Günlük hayatın tüm karmaşasından uzaklarda.

NASIL?

Daha önce hissetmediğin kadar sevgi ve şefkat dolu olabilir. Kendi sınırlarını zorlayabilir ya da tabularını yıkabilirsin. Hatta uzun zamandır kendinden bile sakladığın fantezilerin ortaya çıkabilir.

NEDEN?

Çünkü istediğini alacaksın ve daha önce hiç kimsede karşılaşmadığın bir yaklaşım göreceksin. Bu deneyim seni aynı zamanda şaşırtacak. Daha ne olsun!

TERAZİ
KİMLE?

Bu noktada unutmaman gereken bir şey var Sevgili Terazi: Aşk ve nefret arasındaki o ince çizgi! Hem içten içe kızdığın hem de tutkuyla bağlandığın biri olacaktır bize kalırsa.

NEREDE ve NE ZAMAN?

Çok yakında diyebiliriz. Senin için önem taşıyan bir yer olmalı. Belki ilk karşılaştığınız yer ya da tanıştığınız şehir.

NASIL?

Kısaca söylemek gerekirse; alışık olduğun biçimde değil. Önce bir şaşkınlık yaşayabilirsin çünkü aşina olmadığın ve sana tuhaf gelecek şeyler yaşanacak. Hatta çok keyif aldığın için, bunu daha önce nasıl düşünemediğini sorgulayacaksın.

NEDEN?

Çünkü fantezilerin hakkında yepyeni fikirler edinecek ve kendini daha iyi tanıdığını hissedeceksin. Artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak diyelim. Daha ne olsun?

AKREP

KİMLE?

Bize göre en keyif aldığın o sevişmeyi ancak uzun zamandır tanıdığın ve ruh eşim diyebileceğin bir partnerle yaşayabilirsin. Hatta sonsuza kadar birlikte olacakmışsınız gibi hissediyorsan hiçbir şey keyfini bozamaz.

NEREDE ve NE ZAMAN?

Yaz mevsimi senin zamanın adeta. Duygularının en yoğun olduğu anlarda ve mümkünse deniz kenarı bir yerde hiç tatmadığın zevki tadabilirsin. Git sahile uzan demiyoruz tabii ki ama o da bir seçenek. Gerisi sana kalmış Sevgili Akrep!

NASIL?

Günlük güneşlik bir havada, uzun zamandır gitmek istediğin o yere giderken. Seyahat ederken spontane bir şekilde gelişse hiç fena olmaz. Bize sen başlatacaksın gibi geldi, hayırlısı.

NEDEN?

Çünkü aşkın hakkını verince kendinle gurur duyuyorsun. Çünkü bu sevişme tutkuların için yepyeni bir çağ başlatmış olacak. Hatta kendini keşfedeceksin belki de o yüzden.

YAY

KİMLE?

Ruh eşim dediğin, seni konuşmadan anlayan önemli bir partnerin yerini kimse dolduramaz. Su grubu burçları mesela?

NEREDE ve NE ZAMAN?

Mümkünse evden uzak bir yerlerde ve tahmin etmediğin bir anda gerçekleşecek seks seni zirveye ulaştırır. Seyahat önemli diyebiliriz.

NASIL?

Hayallerini süsleyen bir sahne gibi olmalı Sevgili Yay! Sana göre ideal romantizmin unsurları nelerse onları gördüğünde dizlerinin bağı çözülüverir.

NEDEN?

Fantezilerine dayanarak konuşalım; başından sonuna kadar keyif alacağın o sevişmeyi öncesinden planlamadığın için tabii ki! Çünkü rutinin dışında ve tahmin edilemez.

OĞLAK

KİMLE?

Yeni tanıştığın ancak henüz tanımadığın, hakkında öğrenecek çok fazla şey olduğunu hissettiğin insanlar favorin olabilir.

NEREDE ve NE ZAMAN?

Bize kalırsa sen tam bir bahar insanısın. Yenilenen doğayla senin gönül yayların da gevşiyor ister istemez. Keyif aldığın bir sohbet gerçekleşiyor ya da tutku dolu iltifatlar havada uçuşuyorsa, nerede olduğu çok da fark etmez. Bu şartlar altında aklımıza salon ve mutfak geliyor tabii.

NASIL?

Sınırların zorlanıyorsa ve yeni fikirlerle karşı karşıyaysan senden keyiflisi olmayacaktır Sevgili Oğlak! Biz diyelim grinin elli tonu, sen de yüz tonu..

NEDEN?

Macera tadında olduğu için tabii ki! Başka türlü hayatının en iyi seksi olması mümkün değil. Risk almışsın, fedakarlık yapmışsın ve karşındaki uzun süreli bir ilişkinin potansiyel kahramanı olduğu için.

KOVA
KİMLE?

Sana en büyük zevki uzun zamandır gizlice izlediğin, seni platonik aşka düşürmüş kimseler verebilir. Acıyı sevdiğinden midir nedir? Yani bugün karşına çıkıp harikalar yaratan biri o kadar makbule geçmez, geçemez. Ağzıyla kuş tutsa bile seni bekletmiş insanlardan daha iyi olamaz gözünde.

NEREDE ve NE ZAMAN?

Yazın son demleri ve sonbaharın ilk günleri diyebiliriz. Uygunsuz yerlerde, saklaman gerektiğinde nedense tuhaf bir keyif alıyorsun. Karanlık ise vazgeçilmez unsurlarından biri olabilir. Ne var ışık açıkken de her şeye varım diyor olabilirsin ama karanlığın tadına varınca vazgeçmezsin.

NASIL?

İki kişinin yarattığı özel bir dünya gibi düşünebiliriz. Her şeyden ve herkesten arınmış olmalısınız. Peki nedir sırrı? Tabii ki kaliteli bir ön sevişme.Fanteziler de büyük önem taşıyor.

NEDEN?

Peki niçin keyif alacaksın? Tabii ki partnerinin seni derinden anladığını bildiğinden. Aranızdaki bağ duygusal olduğu için.

BALIK

KİMLE?

Gece kuşları, karanlık ve derin düşünceleri olan insanlar tam senin kalemin diyebiliriz. En iyi randımanı karmaşık, çözmekte zorlanacağın ve hatta dakikası dakikasına uymayan insanlarla alabilirsin. Bu özelliklere sahip olanlar genelde derin insanlar oldukları için seçici olduğunu söyleyebiliriz Sevgili Balık! Ancak geçmişte canını yakmış insanlarla birlikte olmaktan neden ve nasıl keyif aldığını biz de anlamış değiliz.

NEREDE ve NE ZAMAN?

Zaman ve mekana gelelim… Yaz mevsiminin son demleri ve sonbaharın ilk günleri senin favorin olabilir. Sana en çok keyif veren ise, normalde bulunmaman gereken yerlerde vuku bulan plansız seksler. Mümkünse karanlık ve dar alanlarla kısa paslaşmalar gerçekleşmeli.

NASIL?

Peki nasıl olacak? Tabii ki klişeler unutulmamalı. Zaman ve mekan konusunda alışılmışın dışına çıksan da, baş belası insanlara bayılsan da gül yaprakları, mumlar ve daha birçok klişeye düşkünsün. Dengelemek lazım tabii, sen de haklısın bize kalırsa.

NEDEN?

Eğer yanlış kişiyle, yanlış yerde yapmaman gereken şeyleri yapıyorsan keyfine diyecek yok. Bir de karşındaki insanın seni anladığından eminsen…

Her Dem Bütünün Hayrına OLsun

Buna da Bakmalısın !

Leave a Comment

error: Content is protected !!