ASTROLOJİ Sana Bana Özel 

Burcunuz Size Kaç Yaşında Evlenmeniz Gerektiğini Söylüyor

Burçlar insanların doğduğu aylara göre değişir. Burçlar, 12 takım yıldızdan oluşan ve güneşin bir yıl boyunca takip ettiği yörüngesinin geçtiği noktalara sembollerle verilen adlarıdır. Astrologlar yaptıkları araştırmalarla hangi burcun kaç yaşında evlenmesi gerektiğini ortaya koyuyor. İster inanın ister inanmayın ancak dünyada astrologlara kulak kesilmiş milyonlarca insan var.

KOÇ HAFTALIK BURÇ YORUMU ASTROLOJİ TAROT OKUYUCUSU

KOÇ :Genel olarak koç burcuna sahip olan insanlar sabırsız ve öfke dolu olabilir. Bu nedenle ani kararlar vererek hareket edebilirler. Verdikleri kararların daima arkasında duran koç burcu insanları, yakın ve erken bir evlilik yaşta evlenebilirler.

BOĞA HAFTALIK BURÇ YORUMU ASTROLOJİ TAROT OKUYUCUSU

BOĞA:Kişilik olarak oldukça duygusaldırlar. Sonsuz sevgiye inanırlar. Hayatını adayacakları mükemmel eş için sabırlı bir şekilde beklerler. Bu bekleyiş yaklaşık 30 yıl kadar sürmekteymiş.

İKİZLER HAFTALIK BURÇ YORUMU ASTROLOJİ TAROT OKUYUCUSU

İKİZLER:Kendilerini çok severler. Genel olarak bencildirler. Her burçla anlaşamazlar. Bu nedenle özel hayatlarındaki ilişkiler kısa süreli olur. İkizler burcu genelde birden fazla evlilik yapar. Evlilik yaşları en fazla 36 olarak belirlenmiştir.

YENGEÇ HAFTALIK BURÇ YORUMU ASTROLOJİ TAROT OKUYUCUSU

YENGEÇ:Evlilik hayatında genel olarak çok erken başlamayı düşünürler. Öte yandan ebeveynlerine oldukça düşkündürler. Ailelerinden kopmakta güçlük çekerler. Yengeçlerin evlilik yaşının 23-25 arasında olacağı öngörülür.

ASLAN HAFTALIK BURÇ YORUMU ASTROLOJİ TAROT OKUYUCUSU

ASLAN:Eğer bir aslan burcuna iyi davranırsanız kısa sürede sizinle güzel bir evlilik hayatı için büyük adımlar atar. Kısasa kısas davranan Aslan burçları kendilerine nasıl yaklaşılırsa o şekilde yanıt vermeyi iyi bilirler. Evlilik partneri arayan aslan burçları seçici yapısı yüzünden en fazla 38 ila 41 yaşları arasında evlenirler.

BAŞAK HAFTALIK BURÇ YORUMU ASTROLOJİ TAROT OKUYUCUSU

BAŞAK:Başak burçları için kariyer oldukça önemlidir. Genel olarak başak burçları partnerini bulmak da zorluk çekmezler. Erken yaşta tanıştıkları için erken evlilikler yaparlar. Eğer evlilik için iyi bir kişi ile tanışırsa 21-24 veya 27-29 yaşları arasında gerdeğe girerler 🙂

TERAZİ HAFTALIK BURÇ YORUMU ASTROLOJİ TAROT OKUYUCUSU

TERAZİ:Genellikle terazi burçları 20 yaşın üzerinde evlenirler. Fakat daha sonra boşanma riskleri bulunur. Bu nedenle çok dikkat etmelidirler.

AKREP HAFTALIK BURÇ YORUMU ASTROLOJİ TAROT OKUYUCUSU

AKREP:Akrep burcuna sahip olan insanlar genel olarak duygusaldır. Bu nedenle çabuk soğur, çabuk aşık olurlar. Verdikleri ani kararlar yüzünden erken evlenme olanağı yüksektir.

YAY HAFTALIK BURÇ YORUMU ASTROLOJİ TAROT OKUYUCUSU

YAY:Genel olarak özgürlüğü seven bir burçtur. Biri taraftan bunaltıldığında yada sıkıldığında hemen vazgeçip ilişkiye son verirler. Bu özelliklere sahip olan yay burcunun evlilik yaşı biraz geç olabilir.

OĞLAK HAFTALIK BURÇ YORUMU ASTROLOJİ TAROT OKUYUCUSU

OĞLAK:Oğlak burçları erken evlilik yaşayabilirler. Hatta erken yaşta anne-baba oldukları da görülmektedir. Uyumlu ve samimi yapıları sayesinde çabucak bir eş bulma yeteneğine sahiptirler.

KOVA HAFTALIK BURÇ YORUMU ASTROLOJİ TAROT OKUYUCUSU

KOVA: Kova burçlarına maalesef kötü bir haberimiz var. Kendilerine göre birisini bulmakta zorluk çeken kova burcu insanları uzun yıllar yalnız yaşarlar. Evlilik yaşları genel olarak 40’dır.

BALIK HAFTALIK BURÇ YORUMU ASTROLOJİ TAROT OKUYUCUSU

BALIK: Balık burcu sahiplerinin iç dünyası oldukça zengindir. Kurdukları hayalleri gerçekleştirmek için çok çaba sarf ederler. 25-27 yaşları arasında evlilik hayatına girecekleri ön görülür.

Her Dem Bütünün Hayrına OLsun

Buna da Bakmalısın !

Leave a Comment

error: Content is protected !!