ASTROLOJİ Sana Bana Özel 

Burçların Hoşlandığı Tipler

KOÇ KADINI
Cesur, atak, bonkör ve dürüst davranın. Koç kadını şık ve pahalı hediyeleri sever. hareketli hafta sonu planlarıyla onu cezbedin. :cowboy:

KOÇ ERKEĞİ
Onu uğraştırın, peşinizden koşturun. Her zaman seksi görünün. Ne dediğinizi bilin, lider gibi davranın. Koç erkeği onunla baş edebilecek kadını sever.

BOĞA KADINI
Olduğunuz gibi davranın, ona güzel sözler söyleyin, hoş parfümler alın, bol bol kültür sanat programı yapın, bonkör olun, güzel bir araba ve lüks bir ev alın, yanınızdan ayrılmayacaktır.

BOĞA ERKEĞİ
Akıllı, bakımlı ve hanımefendi olun. Hafif seksapele hayır demeyecektir. Bırakın sanatsal konuşmalarını rahatça yapabilsin, siz de ilgi alanlarını biraz araştırın.

İKİZLER KADINI
Para harcamayı sevmiyorsanız yanına yaklaşmayın. Tekdüze bir hayatınız varsa uzak durun. Her zaman bakımlı görünün.

İKİZLER ERKEĞİ
Seksi, spor, bakımsız, bakımlı ama mutlaka akıllı kadını sever. Eğlenceli olmaya, hızlı hareket etmeye dikkat edin. Yoksa siz harekete geçene kadar o tatile çıkmış olur.

YENGEÇ KADINI
Sahip çıkan, sevgisini belli eden, hediye veren erkekleri tercih eder. Aradığı, yaslanacak bir omuzdur.

YENGEÇ ERKEĞİ
Akıllı, zarif, duygusal, sevgi dolu, şefkatli ve destek olan kadınları sever. İnatçı, sabırsız ve maymun iştahlı iseniz aşkınız çok sürmez.

ASLAN KADINI
Gösterişli, kendinden emin, karizmatik, kendi işi olan, bol para harcayan ve sürekli iltifat eden biriyseniz, sizi ömür boyu bırakmayacaktır.

ASLAN ERKEĞİ
Gösterişli, bakımlı, trendy, karizmatik, yanında gururla taşıyabileceği, sayesinde hava atabileceği kadınları sever.

BAŞAK KADINI
Zarif, dengeli, bakımlı ve şık, doğaya kültürel faaliyetlere önem veren, insan ilişkileri gelişmiş, akıllı erkekleri tercih eder.

BAŞAK ERKEĞİ
Bakımlı, hanımefendi, sıcak, düz ve abartısız kadınları sever. İddiacı ve inatçı iseniz meydan savaşına hazır olun.

TERAZİ KADINI
Dürüst, zarif, dengeli, bol bol iltifat eden, akıllı, entellektüel, yalan söylemeyen, eğitimli tipleri tercih eder.

TERAZİ ERKEĞİ
Güzel, estetik, bakımlı, akıllı, entellektüel, sevgi dolu, sevgisini gösteren tiplerden hoşlanır.

AKREP KADINI
Ateşli, sahip çıkan, sadık, kültürlü ve onu ezmeye yeltenmeyecek bir erkeği arar. Armağanlara karşı koyamaz.

AKREP ERKEĞİ
Seksi, ateşli, vefalı, özverili ve de bilgili kadın tipi ilgisini çeker. Çok para harcayan, abartılı bir kadınsanız geçireceğiniz iki günün keyfini çıkarın, çünkü çok uzun sürmeyecektir.

YAY KADINI
Eğlenceli, konuşkan, akıllı, sosyal, sportif, doğaya meraklı, felsefeye ilgi duyan, her konuda fikri olan dürüst erkekleri sever.

YAY ERKEĞİ
Onu güldürün, gezdirin, aklını meşgul edin, şaka yapın. Asla yalan söylemeyin, asla oyun oynamayın. Yay erkeği dürüst ve eğlenceli kadını sever.

OĞLAK KADINI
Gösterişli kendinden emin erkekleri severler. Geçmişe takılmasına sabırla karşılık verirseniz, bir süre sonra ilişkiniz düzelebilir.

OĞLAK ERKEĞİ
Oğlak erkeği, sadık, duyarlı, şefkatli, dürüst, planlı ve dayanıklı kadınları sever. Ama siz onun istediği bu akıl almayacak kadar mükemmel kadın olmayabilirsiniz. O zaman? O zaman onun sürprizlere bayıldığını hatırlayın ve ona dünyanın en güzel sürprizlerinden biri olarak gidin…

KOVA KADINI
Akıllı, uçuk, sosyal, konuşkan, kültürlü her ortama uyum sağlayabilen, bonkör ve eğitimli erkekleri sever. Bir de bol bol tatil programı yapmanızı ister. Siz de buna uyabilecek türden biriyseniz yaşadınız!

KOVA ERKEĞİ
Uçuk, akıllı, merak uyandıran, dünyadaki gelişmelere duyarlı, eğlenceli, teknolojiye yatkınsanız Kova erkeğini kaptınız demektir!

BALIK KADINI
Ona her zaman hoş sözler söyleyin. Yalan da olsa hoşuna gider. Romantik yemekler, kırmızı güller, çikolatalar, renkli hafta sonları da tam ona göredir.

BALIK ERKEĞİ
Bakımlı, gözleri parlayan ve kültürlü kadın, onun için idealdir. Onu her zaman kollayıp, destek olmanız gerekir. Elinizden geliyorsa neden olmasın?

Her Dem Bütünün Hayrına OLsun

Buna da Bakmalısın !

Leave a Comment

error: Content is protected !!