ASTROLOJİ Sana Bana Özel 

Burçlara göre erkeklerin özellikleri

KOÇ HAFTALIK BURÇ YORUMU ASTROLOJİ TAROT OKUYUCUSU

Koç

Onu nerede bulabilirsiniz?

Futbol sahasında arkadaşlarıyla oynarken veya açık hava yarışmalarına katılırken onu izlemeye gidin. Fiziksel aktivitelere bayılır!

Sevdiği tipi

Spor takılan, maceracı tipleri sever. Hayatı dolu dolu yaşayan lar hayallerini süsler. Onun için hoş bir sürpriz ne olabilir? Bu sportmen erkeğe güzel bir sürpriz yapmak istiyorsanız, onu herhangi bir oyuna davet edin ve kazanan için belli bir ödül kararlaştırın.

Gizli cinsel yönü

Yatakta istemeyi bilen ve ipleri kendi elinde tutmak isteyen bir erkektir. Bırakın istesin, pişman olmazsınız. Koç’lar çok hızlı aşka başlar ama ateşlerini çabuk kaybederler, ilgisini tutabilmek için sürekli yeni bir şeyler bulun.

BOĞA HAFTALIK BURÇ YORUMU ASTROLOJİ TAROT OKUYUCUSU

Boğa

Onu nerede bulabilirsiniz?

Boğa’lar pahalı restoranlar, iyi şaraplar, lüks otelleri severler. Bir Boğa’ya rastlamak istiyorsanız paranın bol harcandığı yerlere bakmalısınız.

Sevdiği tipi

Boğa erkeği utangaç, duygusal ve lüks yaşayan kızları sever. Onun için hoş bir sürpriz ne olabilir? Evde mum ışığında güzel bir akşam yemeği hazırlayın. Boğa’lar evcil erkeklerdir, bu tür sürprizlere bayılırlar. Onlar için önemli olan kaliteli ortam ve özenle hazırlanmış lerdir.

Gizli cinsel yönü

Boğa’lar yavaş aşkı severler. Onunla yatağa girdikten sonra uzun bir zaman geçirmeye hazır olun! Tatlı ve seksi Boğa’lar çeşitli sözler vermeyi severler. Sözlerinde durmadıkları zaman onları boynuzlarından tutmayı ihmal etmeyin!

İKİZLER HAFTALIK BURÇ YORUMU ASTROLOJİ TAROT OKUYUCUSU

İkizler

Onu nerede bulabilirsiniz?

Eğlenceyi seven İkizler erkeğini arkadaş partilerinde bulabilirsiniz. Saatlerce bıkmadan usanmadan dans edebilir.

Sevdiği tipi

Çekingen olmayan ları sever. İlla ki o söze başlasın diye beklemeyin, sohbeti siz de başlatabilirsiniz. Onun için hoş bir sürpriz ne olabilir? İkizler erkeği akıllı kızları sever. Onu etkilemek için vücudunuzu değil aklınızı kullanın. Herkesin vücutlarını kullandığı bu dönemde akıl yolunu seçen bir , çok hoş bir sürpriz olabilir.

Gizli cinsel yönü

İkizler erkeği, usta sohbetlerden oluşan ön sevişmelere bayılır. Yatağa girmeden önce güzel bir yiyin ve o sırada erotik sözler söyleyin. İlişki özelliği İkizler’in çift karakterli olduklarını bilirsiniz. Hem yatakta hem dışarda bu özelliklerini korurlar. Ayrıca yüzeyseldirler, bu özelliklerine dikkat!

YENGEÇ HAFTALIK BURÇ YORUMU ASTROLOJİ TAROT OKUYUCUSU

Yengeç

Onu nerede bulabilirsiniz?

İçine kapanık Yengeç erkeğine bir parkta gazete okurken veya bir kütüphanede kitaplara bakarken rastlayabilirsiniz. Zekice bir iltifatla kabuğundan dışarı çıkmasını sağlayabilirsiniz.

Sevdiği tipi

Bir Yengeç erkeğiyle birlikte olmak istiyorsanız, çoğu zaman evde kalmaya veya yıldızların altında dolaşmaya hazır olun. Onun için hoş bir sürpriz ne olabilir? Yengeç’ler göz temasına çok büyük önem verirler. Yardıma ihtiyacınız olduğunda, bunu hiçbir şey söylemeden, gözlerinizle isterseniz, mest olacaktır.

Gizli cinsel yönü

Yengeç erkeği ön sevişmeyi çok sever. Onu mutlu etmek istiyorsanız, öpücüklere boğun. İlişki özelliği Bazı zamanlar çok zor bir kişi olabilir. Ama gerçekten altın gibi bir kalbe sahiptir ve sizi bir prenses gibi yaşatır.

ASLAN HAFTALIK BURÇ YORUMU ASTROLOJİ TAROT OKUYUCUSU

Aslan

Onu nerede bulabilirsiniz?

Nerede güneş ve eğlence varsa, Aslan erkeği oradadır, iyi zaman geçirebildiği her yerde bir Aslan bulabilirsiniz.

Sevdiği tipi

Kendinden emin, sosyal ları sever. Bir Aslan’la ak onunla sahne ışıklarını paylaşmak demektir. Onun için hoş bir sürpriz ne olabilir? En gözde partilere davetiye bulun ve birlikte gidin. Sonra da ikiniz için özel bir parti yapmanız hiç fena olmaz.

Gizli cinsel yönü

Hayatta hep “Ben” dese de, yatak odasında partnerinin arzularına çok dikkat eder. Her şeyi kendisi için istiyor gibi görünse de sizi de çok düşünür. İlgili ve düşüncelidir. Doğru ilişkiyi bulduğunda bencillik sini düşürür ve gerçek yüzünü gösterir.

BAŞAK HAFTALIK BURÇ YORUMU ASTROLOJİ TAROT OKUYUCUSU

Başak

Onu nerede bulabilirsiniz?

Bu atletik erkeği sabah kumsalda koşarken veya spor salonlarında bulabilirsiniz.

Sevdiği tipi

Klasik bir arkadaş olan, düşüncelerini söylemekten kaçınmayan bir hoşuna gider. Onun için hoş bir sürpriz ne olabilir? Birlikte su kayağı yapın. Suyu çok seven Başak erkeği etrafa sular maya bayılır. Öğleden sonra da ona teklif edeceğiniz bir yüzme sefasına hayır demez!

Gizli cinsel yönü

İlk başta biraz çekingen davranır; ama sizinle belli bir zaman geçirdikten sonra vahşi yönünü gösterir. Siz de bu durumdan çok memnun olursunuz! Bazen çok şikayet eder, bazen çok fazla eleştirir; ama asla ve asla ihanet etmez.

TERAZİ HAFTALIK BURÇ YORUMU ASTROLOJİ TAROT OKUYUCUSU

Terazi

Onu nerede bulabilirsiniz?

Mars onu çılgın yapmadığı sürece tembel Terazi erkeğini tembellik yaparken bulursunuz. Kafanızı kaldırın ve aşk bekleyen miskin kuşlara bir göz atın!

Sevdiği tipi

Kolay elde edebileceği tipleri sever; çünkü çok uğraşmaktan ve ısrarcı olmaktan çekinir; Onun için hoş bir sürpriz ne olabilir? Havuz kenarında dikilin ve yanınızdan geçerken onu suya atın. Peşinden siz de atladıktan sonra kurulandığınızda sizi seyretmesine izin verin.

Gizli cinsel yönü

Zevk vermeyi çok sever. En gizli fantezinizi ona anlatın ve hayata geçirmesini bekleyin. Eğlenceli ve etkileyici bir tiptir; ama o kadar diplomatiktir ki bazen gerçek düşüncelerini tahmin etmek çok zordur.

AKREP HAFTALIK BURÇ YORUMU ASTROLOJİ TAROT OKUYUCUSU

Akrep

Onu nerede bulabilirsiniz?

Bekar Akrep erkeği sıcağı sever. Onu yazın sahilde veya havuz kenarında güneşlenirken, kışın da sauna veya solaryumda bulursunuz.

Sevdiği tipi

Cinsel bakımdan ona uyan ve yüksek libidosuyla başedebilen bir Akrep erkeği için idealdir. Onun için hoş bir sürpriz ne olabilir? Eve geldiğinde en kırmızı rujunuzu sürün. En seksi kırmızı elbisenizi giyin (Başka hiçbir şey yapmanıza gerek yok)!

Gizli cinsel yönü

Akrep erkeği hem niteliği hem niceliği sever, ikinci raund için hazır olduğunu söylüyorsa, ona inanın. Ateşli gecelere hazırlanın. Her isteğinizi yapmaya gayret eder. Yalnız dikkat etmeniz gereken bir şey var: Onu düş kırıklığına uğratırsanız, sizi affetmesi için çok beklersiniz.

YAY HAFTALIK BURÇ YORUMU ASTROLOJİ TAROT OKUYUCUSU

Yay

Onu nerede bulabilirsiniz?

Parti ve kokteyllere mümkün olduğu kadar sık katılın. Mutlaka sosyal Yay erkeğine rastlarsınız.

Sevdiği tipi

Yay erkeği eğlenceyi ve aşkı seven ları tercih eder. Günde 24 saat, haftada 7 gün ilgi beklemeyen lar ise tam onun tipidir. Onun için hoş bir sürpriz ne olabilir? Onun kadar iyi poker oynadığınızı gösterin. Bu onu gururlandıracaktır. Üstelik oyunun sonunda ikiniz de kazanacaksınız!

Gizli cinsel yönü

Sıra dışı aşk oyunlarını sever. Size bayılmasını istiyorsanız, striptiz şovu yapmaya hazır olun. Başka çılgın fantezileriniz varsa, daha da iyi! Sizinle eğlenmeye bayılır; ama sizin gibi eğlenceyi seven başkaların da olduğunu unutmayın. Dikkat edin: Prensinizin gözleri biraz dışarda!

OĞLAK HAFTALIK BURÇ YORUMU ASTROLOJİ TAROT OKUYUCUSU

Oğlak

Onu nerede bulabilirsiniz?

Oğlak erkeği vaktini genelde yalnız geçiren bir tiptir. Onu jogging yaparken veya bir kafeteryada tek başına kahvesini yudumlarken bulabilirsiniz.

Sevdiği tipi

Akıllı, ciddi ları sever. Size hayran olmasını istiyorsanız, hayattan ne istediğiniz! ve onu nasıl elde edeceğinizi bilmelisiniz. Onun için hoş bir sürpriz ne olabilir? Yatağınıza ipek nevresimler takın, mum İşığında romantik bir hazırlayın.

Gizli cinsel yönü

Oğlak’lar biraz eski dır. Onlar daha çok romantik aşkı severler. Kama Sutra’yı başkalarına saklayın! Suskun ve şüpheli Oğlak erkeğinin güvenini kazanmak zordur; ama onu kazandıktan sonra tam annenizin sizin için isteyebileceği erkeğe dönüşür.

KOVA HAFTALIK BURÇ YORUMU ASTROLOJİ TAROT OKUYUCUSU

Kova

Onu nerede bulabilirsiniz?

Akıllı Kova çok konuşkan bir tiptir. Onu en çok konferans salonlarında ve kitap satan mağazalarda bulabilirsiniz.

Sevdiği tipi

Akıllı ları sever. Onun beğenisini kazanmak istiyorsanız her konuda sohbet etmeye hazır olmalısınız. Yani, kültür şart. Onun için hoş bir sürpriz na olabilir? Dürüstlük onun en çok önem verdiği özellikler arasındadır. Ondan ne istediğinizi açık açık söylemeniz ve dürüst olmanız, hoş bir sürpriz için yeterlidir.

Gizli cinsel yönü

Kova’lar çevrenin ne dediğini pek önemsemezler. Herkesin gözünün önünde size yakınlık gösterirse, hiç şaşırmayın. Kova’lar için duygular değil olaylar önemlidir. Bir hata yaparsanız, sizi affetmeyecek kadar hain olabilir!

BALIK HAFTALIK BURÇ YORUMU ASTROLOJİ TAROT OKUYUCUSU

Balık

Onu nerede bulabilirsiniz?

Balık’lar yüzmeyi severler; onları dalgalarda sörf yaparken veya kışın bile havuzda yüzerken bulursanız şaşırmayın.

Sevdiği tipi

Vahşi bir çocuğu andıran ları severler. Hayatın para biriktirmek için değil, ak için olduğunu düşünüyorsanız, tam onun tipisiniz. Onun için hoş bir sürpriz ne olabilir? Her parmağınızı başka bir renge boyayın ve her renk için farklı bir seks oyunu hazırlayın. Çok sıcak saatler geçirip, çok eğleneceğiniz kesin.

Gizli cinsel yönü

Balık erkekleri, yatakta lider ları severler. Cinsel hayatınızın iplerini kendi ellerinize almaktan çekinmeyin, buna bayılacaktır. Romantik ve düşünceli Balık erkeği eve hep çiçeklerle gelir. Davranışlarınıza çok dikkat edin, aksi takdirde kafası kolay karışabilir.​

Her Dem Bütünün Hayrına OLsun

Buna da Bakmalısın !

Leave a Comment

error: Content is protected !!