ASTROLOJİ Sana Bana Özel 

Burçlara Göre Anneyi Mutlu Etmenin Yolları

Anneniz Koç burcuysa;

Bir Koç kadınını en mutlu edecek şeylerden biri çocuklarıyla birlikte olmaktır. O gününüzü tamamıyla onunla birlikte eğlenmeye ayırmanız ve onunla ilgilenmeniz zaten ona vereceğiniz en büyük hediyedir. Ama mutlaka bir hediye almak istiyorsanız, kişisel bakım ürünleri, makyaj malzemeleri, saç kurutma makinesi, epilasyon aleti, renkli aksesuarlar, mutfak gereçleri veya küpe, yüzük, kolye hediye edebilirsiniz.

Anneniz Boğa burcuysa;

Bir Boğa çocuklarının her konuda mükemmel olmasını ister. Bu özel günde onun istediği gibi bir evlat olduğunuzu hissettirin. Onu kendi evinizde veya beraber paylaştığınız evde kusursuz bir şekilde ağırlayın.

Lezzetli ikramlarınızı tadarken sizinle gurur duyacaktır. Bunlar onu mutlu etmeye yetse de, küçük bir hediye alarak mutluluğunu daha da arttırabilirsiniz. Mesela cilt bakım ve temizlik ürünleri, çiçek kokulu parfüm, fular, kolye banyo ve mutfak gereçleri, ekonomik, ev aletleri örtüler seçenekler arasında olabilir.

Anneniz İkizler burcuysa;

O daima çocuklarının huzurlu, dengeli ve sosyal olmalarını ister. Anneler gününde annenizi kendi sosyal çevreniz ve arkadaşlarınızla paylaştığınız ortamlara sokabilir, dostlarınızla tanıştırabilirsiniz. Sizin bu ortamlarda sevilen bir kişi olmanız ve arkadaşlarınızla iyi ilişkiler içinde bulunduğunuzu görmek onu çok mutlu edebilir. Bu arada ona hediye olarak kitap, telefon, bilgisayar, otobüs veya uçak bileti, yüzük, küpe, fular, şal, gözlük armağan edebilirsiniz.

Anneniz Yengeç burcuysa;

Çocuklarından yakın bir ilgi ve duyarlılık bekler. Bu özel günde onu gerçekten mutlu etmek istiyorsanız, onunla yeterince ilgilenmeli ve size açıkça söylemediği halde gerçek istek ve duygularını sezmeye çalışmalısınız. Tabii bu istekleri de mümkün olduğunca yerine getirmeniz onu daha da mutlu edecektir.

Hediye olarak duygularınızı kattığınız her şeyi armağan edebilirsiniz. Ev eşyalarına ve eski eşyalara da özel bir merakı olduğunu hatırlatmakta yarar var. Ayrıca romantik kıyafetlere, gecelik, sabahlık gibi giysilere, vücut ve saç bakım ürünlerine, aksesuarlara ve eski takılara ilgi gösterebilir.

Anneniz Aslan burcuysa;

Yabancı ortamlar, daha önce hiç gitmediği mekânlar ve hareketli ortamlar onu çok mutlu eder. Onunla birlikte yeni yerler keşfetmeye gidebilir, spor yapabilir, seyahate çıkabilirsiniz. Veya onu kişisel açıdan geliştirebilecek, bir kursa, eğitim programına katılımını sağlayabilirsiniz. Bütün bunlar onu çok mutlu edecektir. Tabii ki ona alacağınız gösterişli ve değerli hediyelere de hayır demeyecektir. Bunlar, altın, gümüş veya değerli taşlarla süslü takılar, giyim eşyaları, parfüm, cilt bakım ürünleri veya kozmetikler olabilir.

Anneniz Başak burcuysa;

O her zaman hayatı ve mutluluğu ciddiye alır. Geleneklerine bağlı olduğu için de fazla değişiklikten ve sürprizlerden pek hoşlanmaz. Bu yüzden her zaman yaptığınız şekilde bir kutlama yapabilirsiniz. Bu kutlama sırasında onun önem verdiği şeyleri hiçbir zaman unutmamalı ve bir çaba karşılığı hazırladığınız hediyeyi ona sunmalısınız. Tabii bu arada alacağınız hediyenin bütçeyi zorlamayan ve uzun dönem kullanılabilecek yararlı şeyler olmasına da dikkat etmelisiniz.

Anneniz Terazi burcuysa;

Onu mutlu eden şeylerin başında ilişkiler, diplomasi ve kibarlık gelir. Genelde iyi, kaliteli ve güzel şeylere düşkündür. Estetik ve sanatsal zevki de çok gelişmiştir. Bu yüzden onu kaliteli bir ortamda sunulan bir yemeğe veya sanatsal bir etkinliğe götürebilir veya siz, çok şık bir sunum yaparak evde ağırlayabilirsiniz. Hediye olarak da güzellik ve bakım ürünleri, parfüm, gümüş, altın gibi takılar, şal, güzel bir buket armağan edebilirsiniz.

Anneniz Akrep burcuysa;

Onunla, kalabalıktan çok, özel bir ortamda buluşmaya dikkat etmelisiniz. Vereceğiniz hediyeyi de herkese göstermekten kaçınmalısınız. Sezgileri güçlü, tutkulu, derin duygulara sahip olan annenize mutlaka özel bir incelikle düşünülmüş hediyeler sunmayı tercih etmelisiniz. Ona, topaz, sarı kuvarstan yapılmış yüzük veya kolye, renkli çiçekler sunabilir veya kaliteli bir iç çamaşır seti, şık bir sabahlık, eşarp veya fular, deri bir çanta, güneş gözlüğü, parfüm veya terlik alabilirsiniz.

Anneniz Yay burcuysa;

Hoşgörülü, iyimser ve hevesli özellikleri ile öne çıkar. Kendini geliştirme arzusu çok yüksektir. Hareketli sporlar ilgi alanına girer. Gezmeyi, değişik kültürleri tanımayı sevdiği için, bu konuyla ilgili kitaplar, resimler, kendi ülkesinde olmayan objeler, ayrıca gümüş takılar, bileklik, meyve kokulu parfümler veya farklı kültürlerle ilgili her şey ilgisini çekecektir. Gezmeyi çok sevdiğinden, rahat spor kıyafetler de onu mutlu edecektir.

Anneniz Oğlak burcuysa;

O duygusallıktan ziyade belirli bir ciddiyetle hayata yaklaşır ve sizin de öyle olmanızı ister. Hayatın güçlükleri karşısında dimdik ayakta kalmanız ve çalışkanlığınız onu en çok mutlu edecek şeylerden biridir. Seçici ve mükemmeliyetçi bu kadın için şık porselen takımlar, kristaller, altın ya da pırlanta tek taş yüzük, kolye, klasik kitaplar, foto albümü, kaşmir bluz; çanta gibi hediyeler seçebilirsiniz.

Anneniz Kova burcuysa;

Özgürlük tutkusu içinde yaşayan ve ideallerinden hiç taviz vermeyen bu kadın için sevginizi göstermenin en iyi yolu kendi ayaklarınız üzerinde kimseye bağımlı olmadan durabildiğinizi kanıtlamaktır. Bunun yanında bu özel günde onu çok özel, çok farklı bir mekana götürebilir, sıra dışı bir organizasyonda yer almasını sağlayabilirsiniz. Veya esprili hediyelerle onu mutlu edebilirsiniz.

Dünya ve insanlarla ilgili her türlü hediye veya teknoloji ile ilgili hediyeler de ilgisini çekecektir. Cep telefonu, ajanda, farklı bir konser bileti ve değişik kıyafetler de seçebileceğiniz hediyeler arasında.

Anneniz Balık burcuysa;

Zengin bir hayal dünyasına sahip olan bu kadın son derece yaratıcı yeteneklere sahiptir. Kendi hayalleri kadar, sizin hayalleriniz, duygularınız ve renkli iç dünyanız onun için son derece önemlidir. Ve o kendini sizin hayalleriniz uğruna feda etmekten hiç çekinmez. Her zaman yanınızda olan bu insana sevginizi ve minnettarlığınızı göstermek için onun hassas dünyasına ve duygularına hitap eden hediyeler almanız gerekir.

Mistik ve egzotik yerleri çağrıştıran heykeller, mobilyalar, ayakla ilgili her türlü aksesuar ve porselen takımları anneniz için iyi bir seçim olabilir. Ayrıca ilginç takılar, değerli taşlar, şallar, suyu çağrıştıran objeler, vücut kokuları, banyo aksesuarları, çiçek ve kokular da hediye edebilirsiniz. Veya romantik bir ortamda sunulan yemek de çok hoşuna gidecektir.

Her Dem Bütünün Hayrına OLsun

Buna da Bakmalısın !

Leave a Comment

error: Content is protected !!