ASTROLOJİ Sana Bana Özel 

BOĞA ERKEĞİ AŞK HAYATI

Boğa burcu erkeği, sakin fakat boğa gibi güçlüdür. Bir boğa burcu erkeği aşk hayatını nasıl yaşar, partnerine karşı olan tavırları nelerdir ve nasıl kadınlardan hoşlanırlar? gibi soruların cevaplarını araştırdık ve derledik.

Boğa Burcu Erkeği

Boğa burcu erkeği bir boğa gibi güçlü ve kararlıdırGerçek aşkı arar ve bu aşkın elbet bir gün karşısına çıkacağına inanır. Kendine olan güveni oldukça yüksek ve güçlü görünür. Aşık olduğu zaman tanımakta zorluk çekersiniz.

Hiç beklenmedik derecede romantik ve partnerine düşkün olabilirler. O sert dediğiniz yapının arkasında oldukça romantik bir adam vardır aslında. Yollarınıza güller döker, mum ışığında yemekler hazırlar, yani tam bir aşk adamıdır.

Boğa burcu erkeği aşırı derecede kıskançtır. Birlikte olduğu kadını başkalarıyla paylaşmaz, sürekli yanında olmasını ister. Gerçek aşkı bulana kadar bekleyen boğa, bulduğu zaman kalbi ve bedeni tam anlamıyla ateşler içinde yanacaktır.

Boğa burcu erkeği, boğa burcu erkeği aşk, boğa burcu cinsellik, boğa burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır?, boğa burcu erkeği nasıl aşık edilir?, boğa burcu erkeğini sakinleştirmek, boğa burcu erkeği aşk hayatı, boğa burcu erkeği özellikleri, boğa burcu erkeği aşk acısı, boğa burcu erkeği cinsel hayatı gibi soruların cevaplarını sizler için araştırdık ve derledik.

Boğa Burcu Erkeği Özellikleri

 • Boğa burcu erkeği, ne çok fazla uzun nede çok fazla kısa olurlar. Orta boylu ve iri burunlu görünüme sahiptirler. 
 • Gözleri belirgindir ve saçları gürdür.
 • Boğa burcu erkeğinin, en dikkat çekici özelliği inatçı olmasıdır. O kadar inatçıdırlar ki bir karar aldıysa ne olursa olsun onun peşine gider.
 • Onu bu kararından döndürmek veya fikrini değiştirmek neredeyse imkansızdır.
 • Karşısındaki insan yanlış olduğunu ve aksini söylese de boğa burcu erkek, bu fikirleri kafasına takmaz.
 • Kimsenin bana zorla bir şey yaptıramaz düşüncesini benimsemiş olan kova burcu erkekler kendi halinde sessiz dolaşmayı severler.
 • Fakat aşırı derecede kızgınsa etrafındaki herkesi yakıp yıkan ve onları kıran bir insana dönüşür.
 • Boğa burcu bir erkeği kızdırmak yapacağınız en son şey olmalıdır.
 • Her ne kadar sakin gözükseler de aslında yerinde duramayan, sürekli gezmek isteyen erkeklerdir.
 • Boğa burcu erkeğiazimli ve çalışkandır. İstediğini elde etmek için elinden gelen her şeyi yapar. Kendilerine bir hedef belirler ve o hedefe mutlaka ulaşırlar.
 • Asla pes etmezler, inatçı olmaları bu yüzdendir. Onu hedeflerinden döndürmek veya geri çevirmek imkansızdır.
 • Boğa burcu erkeği, sabırlı ve sakin olmasını iyi bilir. Sorumlulukların farkında ve yapması gereken şeyden kaçmaz.
 • Boğa burcu erkeği, arkadaşlarını seversayar ve onlarla vakit geçirmeyi çok sever.
 • İnsanlarla kolayca bağ kurar ve onlarla arkadaş olabilir. Fakat herkesi dostu olarak kabul etmez.
 • Sıcakkanlı olduğu için dostlarına verdiği değer üst düzeydedir. 
 • Hiçbir dostuna sırtını çevirmez ve onlara elinden geldiğince yardım eder. Asla yarı yolda bırakmaz. En sadık ve en sağlam dostlukların adamı boğa burcu erkeğidir.
 • Boğa burcu erkeği, kadınına son derece sadık ve güvenilir adamdır. Derdi olan insanı dinler ve onla dertleşir.
 • Dışarıdan bakıldığında çok güçlü bir kişilikmiş gibi gözükse de iç dünyasında oldukça kırılgan bir yapıya sahiptir.
 • Lüks bir hayat sürmek isteyen boğa burcu erkeği için konfor çok önemlidir. Cömert fakat para konusunda savurgan değillerdir. Paranın önemli olduğunu bilirler ve bu yüzden de boş yere harcama yapmazlar.
 • Ev hayatı onlar için çok önemlidir ve ailesiyle birlikte vakit geçirmek isterler. Bu nedenle sosyal bir hayata sahip değildirler. Ev hayatına bayılırlar.

Boğa Burcu Erkeği Aşk Hayatı

Boğa burcu erkeği, kadınların fiziksel görünüşüne ve duygusal olmasına bakarlar. Aşk konusunda ne aradığını bilen, aşka çok fazla önem veren, aldatmayı ve yalanı sevmeyen kişilerdir. Aşk hayatında son derece sadıktırlar. Kadınlar erkeklere fazla güvenmezler, fakat sevdiğiniz erkek boğa burcuysa ona güvenebilirsiniz.

Boğa burcu erkeği aşk hayatında birlikte olduğu kadınla sürekli yakın olmak ister. Kısa süre önce tanıştığı bir kadınla asla birlikte olmaz. Birliktelik kuracağı çok iyi tanımadan asla adımını atmaz ve o kadını inceler eğer hoşuna giderse adımını atar. Bir kadından hoşlandıysa onu elde etmek için önüne çıkan her yolu denemekten vazgeçmez. Sevdiğini bütün erkeklerden ciddi derecede kıskanır.

Boğa Burcu Erkeği Aşkta Ne İster?

Boğa erkeğinin aşk hayatındaki ilişki istekleri ve güçleri çok fazladır. Bu açıdan bir çok kadın tarafından oldukça çekici görülür. Yemek yer gibi bir ihtiyaçtır onlar için fiziksel yakınlık, birliktelik.

Boğa Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanırlar?

Sorun çıkarmayan, duygularıyla hareket eden, huzurlu kadınlardan hoşlanır. Karşısındaki kadını yer geldiğinde yönetmek ister bu nedenle “illa ki benim dediğim olacak” diyen kadınlardan haz etmez. Zekisevecenduyarlı kadınlardan daha çok hoşlanırlar.

Boğa Burcu Erkeği Nasıl Etkilenir?

Boğa burcu erkeğini etkilemek istiyorsanız, bakımınız eksiksiz ve görünüşüz kusursuz olmalıdır. Zevkli bir kişiliğe sahip olmanızda oldukça önemlidir. Boğa burcu erkekler, dış görünüşe oldukça önem verirler.

Bir başka yol ise onun hoşuna gidecek tatlı sözler söyleyerek etkilemeyi başarabilirsiniz. Aldığı kararlara karşı çıkmanız sizin için iyi olmayacaktır. Basitpasif ve güçlü olmayan kadınları çekici bulmazlar. Boğa erkeğini seven bir kadın onun adımını atmasını beklemeden kendisi itiraf etmelidir.

Boğa Burcu Erkeği Cinsellik

Boğa burcu erkeğicinsel hayata doğuştan hakim olan tek burçtur. Dışarıdan bakıldığı zaman cinsel hayatı renkli değilmiş gibi gözükür fakat bu böyle değildir. Tutkulu ve coşkulu bir şekilde cinsel ilişki yaşamayı seven boğa burcu erkekleriişini yavaş yapmayı sevmez. 

Partnerinden beklediği işareti veya onayı aldıktan sonra cinsel ilişki ile ilgili her şeyini ortaya dökerler. Cinsel ilişkide farklılığı sevmezler fakat partneri çok istiyorsa onu kırmazlar. Boğa burcu erkekler cinsel ilişki esnasında bütün hünerlerini sergilemekten çekinmezler. Partnerinin mutluluğu için elinden geleni yaparlar.

Boğa Burcu Olan 20 Ünlü Erkek

 1. Müslüm Gürses
 2. Santiago Cabrera
 3. Bülent İnal
 4. George Clooney
 5. Sinan Akçıl
 6. Sarp Akkaya
 7. Halit Ergenç
 8. Gürgen Öz
 9. Mehmet Aslan
 10. Yağmur Atacan
 11. Mirkelam
 12. Mehmet Günsür
 13. Özcan Deniz
 14. David Beckham
 15. Tolga Çevik
 16. Al Pacino
 17. Joseph Morgan
 18. Mark Zuckerberg
 19. Oğuzhan Koç
 20. Stephen Amell
Her Dem Bütünün Hayrına OLsun

Buna da Bakmalısın !

Leave a Comment

error: Content is protected !!