RİTÜELLER Sana Bana Özel 

Bağ Koparma Ritüel Çalışması

Bu çalışma çok etkili ve çabuk etki gösteren bir çalışmadır. Çalışma suresince rahat ve kendinizi kasmamaya bakın.Rahat olacanız ve sizi rahatsız edilmeyeceğiniz bir yerde olmanız gerekmektedir. Arka planda sakin bir müzik çalabilir. Her kişi ve her hastalık için maksimum süre 5 dakikadır.

Kişi veya yaşamış oldumuz hastalık ile ilgili konuyu karşımıza alıyoruz. Karşınızdaki kişiyi veya hastalığı imgeleyerek gözleriniz kapalı duruyoruz. Bu çalışmadaki en önemli nokta ne olursa olsun herşeye sevgiyle yaklaşmaktır. Olayın püf noktası budur ve çok önemlidir.

– 4 veya 3 derin nefes alıp verin sakince, ne hızlı ne yavaş. önce seni seviyorum diyoruz.

–  hemen ardından teşekkür ederim diyorsunuz.

– sonra karşınızdakine sarılıyorsunuz. gözlerinin içine bakarak sevgi yolluyorsunuz

– güzel şeyler yaşadık güzel şeyler öğrendik

– sende kendimi gördüm.

– ama artık bu yükü taşımayı tercih etmiyorum.

– bu yükü sevgiyle salıveriyorum. bu esnada sessizce yaklaşık 3 derim nefes süresince sakin kalmaya çalışın.

sonra, elinizde altın makas olduğunu imgeleyin. bu sözcüğü kullandıktan sonra aranızda 1 metre mesafeden bir kordon olduğunu imgeleyin. bu kordonu altın makasla kesin kesildiğinde bunun kum taneleri gibi tuzla buz oldunu imgeleyin ve sevgiyle neyi salmaya niyet etmişseniz; hastalığı ve kişiyi bir kapıdan geçirin ve teşekkür edin. gözlerinizi açmadan önce yeniden en az 3 kez derin nefes alın ve verin.

Her kişi veya hastalık için bu çalışma baştan olacak şekilde uygulanmalı ve gün içinde sadece maksimum 3 kez yapılmadır.

Her Dem Bütünün Hayrına OLsun

Buna da Bakmalısın !

Leave a Comment

error: Content is protected !!