Sana Bana Özel SPİRİTÜEL 

ATALARDAN GELEN KARMA PARA KARMASI

Şimdiyi yaşamak gerektiğini vurgularken, geçmişini ve yarınını düşünme demek istemiyorum. Tabii ki geçmişine bakıp hatırlayacaksın …

Geçmişten aldığın duygu ve düşünce kalıplarını fark edeceksin. Örneğin parayla alakalı sıkıntı yaşayan bir kişinin para karmasına bakmak kıymetli OLur.

Dedeleri, ataları nasıl para kazanmışlar ?

O para helal yoldan mı kazanılmış ?

Ya da geçmişte miras paylaşımları sırasında hakkı yenenler olmuş mu ?

Bu ve benzeri olayların enerileri sana kadar taşınır. Eğer bugün para sıkıntısı yaşıyorsan, geçmişte olup bitenlerle ilgilidir bu.

Sözgelimi, depresyonlu büyükannenin aldırdığı ya da düşürdüğü çocukla ilişkili dahi olabilir. Onun yaşadığı bu kıtlık duygusunu bugüne taşımak mümkün.

Çünkü zaman boyutları iç içedir. Geçmiş şu anda da sürüyor. Eğer geçmişim gölgelerini arıtabilirsen bunun bugününde çok yararını göreceksin.

Atalardan gelen karmayı önce anlamak ve bilmek çok önemli. Sonrasında onlardan aldığın bu karmayı temizlemeye çalışacaksın. Eğer temizlemezsen yada temizlemek istemezsen seninkilerde bu aile karmasına eklenecek ve senden sonraki soyuna geçecek. Seçim senin !

Ya şimdi …

Ya da asla !!!

Sevgili Gönül Dostum güzel kalbinizden öperim 💕🌸🙋🏼

😌🙏🏻🌿 Her dem, bütünün hayrına olması niyetiyle 😌🙏🏻🌿

Tarot Okuyucusu

Her Dem Bütünün Hayrına OLsun

Buna da Bakmalısın !

One Thought to “ATALARDAN GELEN KARMA PARA KARMASI”

  1. Şükran

    Youtube kanalınızı da sitenizi de severek takip ediyorum. Atalardan gelen karmalarımız olduğunun farkındayım sevgili gönül dostum.Para konusunda da evliliklerin bitmesi konusunda da 5 kardeşin 4’ü aynı kaderleri yaşıyoruz.Para konusunda babam da aynı sıkıntıları yaşadı,ablam da,erkek kardeşim de,ben de. İyi niyetimizin suistimali ile çok büyük paralarımız gitti.Atalardan nerede başladı bu karma hiç bilmiyorum ama bir şekilde artık bunu sonlandırmak ve daha huzurlu ve daha kaliteli bir yaşam yaşamak istiyorum. Bağ kesme ritüelleri yapmayı düşündüm ama bir yandan da korktum açıkçası.Bu konuda ne yapmamı, nasıl bir yol izlememi önerirsiniz?

Leave a Comment

error: Content is protected !!