ASTROLOJİ Sana Bana Özel 

ASTROLOJİK AÇIDAN EN TEHLİKELİ AŞK

Sinastri ve Kompozit haritalarda Mars Plüton açıları, iki güçlü rakibin karanlık ve tutku dolu aşkını anlatır.

Kaçma imkanınız varsa bu iki gezegeni gördüğünüz anda kaçın. Çünkü bu aşkın karanlık okyanusuna bir kere daldınız mı, boğulmaktan kurtulamayacaksınız.

Elinizi ateşe bir kere uzattınız mı, cayır cayır yanacaksınız. 

Mars ve Plüton açılarını gördüğümüz anda aklımıza şiddet, bağımlılık, manipulasyon, güç, aşırı tutku ve cinselliğin uç noktalarda yaşanması gelir. Kısacası karşılıklı suistimal etme ve kötüye kullanmanın bir numaralı açısıdır. 

Dolayısıyla masum yüreklilerin kaldırabileceği bir aşk değildir. Uzak durmaları gerekir.

Cinsel enerjimizi temsil eden Mars ile karanlık ve ateşli Cehennemi temsil eden Plüton birbirleriyle bağlantı kurduklarında, her iki taraf da tutkunun, aşkın ve cinselliğin en uç noktalarını deneyimleyecektir.  

Mars içimizdeki savaşçıyı temsil eder, Plüton ise kontak kurduğu gezegeni öldürüp, yeniden dirilişini izlemeyi sever. 

Dolayısıyla bu aşk iki güçlü rakibin birbirleriyle olan savaşını, birbirlerini karşılıklı olarak öldürtüp, yeniden diriltecekleri anlara tanıklık edecektir.

Sürekli bir taraf diğerine baskın gelmeye çalışacaktır. Sürekli bir çatışma ve kavga ortamı oluşacaktır. Ve her iki gezegen de bu çatışmadan kaçmayacağı için, iki kişi de bu dramatik ilişkiden haz duyacaktır. Ta ki kişilerden biri diğerini diri diri toprağa gömene dek. 

Mars asla vazgeçmez, Plüton ise bağımlılık yaratır ve her ikisi de tutkuyu temsil ettiği için, bu açı iki tarafın da birbirlerine karşı muazzam ve büyüleyici bir cinsel çekim hissetmelerine sebep olacaktır. 

Güç, rekabet ve tutkunun bir araya geldiği anda, her iki kişinin nasıl dramatik bir seks hayatının olacağını siz düşünün. 

Birbirine bağımlı hale gelmiş iki insanın bağımsızlık için verdiği savaş yatak odasına taşınacaktır. 

Plüton içimizde var olan zehirli yaralarımızı temsil eder. Birisi bu yaralara dokundu mu, ani patlamalar yaşarız. Ve bu yaraya dokunacak olan kişi genellikle herşeyi açığa çıkartmaktan korkmayan Mars’dır. 

Çünkü Mars Plüton’un derinliğini keşfetmek isteyecektir, Plüton ise Mars’ın gücüne ve cesaretine hayran kalacaktır. Böylelikle birbirine aşık olan her iki taraf da bir transformasyon geçirecektir.

Bu ilişkide sanki iki kişinin de bilmediği kapalı bir kartın varlığı hissedilir. Birbirlerine aşık oldukları anda bu kart açılır.

İki ruh ve beden öyle bir iç içe geçer ki, hiçbir sınır kalmaz. Birbirinin zaaflarını çok iyi bilirler ve hangi butonlara ne için basmaları gerektiklerini de. 

Tehlikeli bir şekilde birbirlerinin iradelerini test ederler. Ve çoğu zaman birbirlerine karşı hissettikleri yoğun duygular, karşı tarafı öldürebilecek tetiği her an çekebilmelerine sebep olur.

Bu zorlayıcı açıyı yenmenin en güzel yöntemi dürüstlük ve farkındalıktır. 

Birbirinizden hiçbir şeyi saklamamaya çalışın. Çünkü saklanan her küçük olay güven problemin oluşmasına sebep olacaktır.

Bu açığa çıkan enerjiyi farkındalıkla daha üst boyuttaki yaratıcı enerjiye dönüştürebilirsiniz. Bunun için birbirinizle rekabet edeceğinize, güçlerinizi birleştirip bu enerjiyi gerçekten rekabet gerektiren bir alana yönlendirebilirsiniz. Bu meslek alanı olabilir veya birlikte yapılan spor aktiviteleri dahi olabilir. Böylelikle ilişkiye fazla gelen olumsuz enerji, kendisine akabilecek bir alan bulur ve iki tarafında arasında enerji yoğunluğu oluşmasını engeller. 

Eğer gerçekten yoğun ve dönüştürücü, belki mahvedici bir aşk yaşamak istiyorsanız, ama bu aşkın sonunda yinede hayatta kalmak istiyorsanız, o zaman birbirinize saygı göstermeyi ve birbirinizi olduğu gibi kabul etmeyi sakın unutmayın. 

•••

Ve resimde birbirine tutkuyla bakan iki aşık sevgili görüntüsüne ne olursa olsun kanmayın. Çünkü tutku bazen ölüme götüren son kan’dır. 

Not: Mars Plüton arasında oluşan üçgen & sekstil açılar açığa çıkan enerjiyle daha kolay başa çıkmamızı sağlarken, kavuşum, kare & karşıt gibi açılar daha çok hasara yol açarlar. 

Her Dem Bütünün Hayrına OLsun

Buna da Bakmalısın !

Leave a Comment

error: Content is protected !!