ASTROLOJİ Sana Bana Özel 

7 MAYIS 2020 AKREP DOLUNAYI – İYİLEŞME VE MERHAMET

7 MAYIS 2020 AKREP DOLUNAYI – İYİLEŞME VE MERHAMET

7 Mayıs dolunayI 17 ° 20 Akrep, Merkür ve Neptün’ü gözler önüne seriyor. En güçlü etki, aşağıdaki tabloda gösterildiği gibi yörüngede tam olarak bulunan Merkür sextile Neptün’dür. Bu, uyumlu ve ruhsal bir etkiye sahip olumlu bir dolunay enerjisini açığa çıkartıyor.


Merkür’ün karşısındaki Dolunay, duygularınızın anlaşılmasını ve iletişimini bu ay evresinin ana teması haline getirir. Düşünceleriniz ve duygularınız arasında iç karışıklık meydana gelebilir, bu da karışıklığa, kutuplaşmış düşünmeye veya kaygıya neden olabilir. Kabile, milliyetçilik ve diğer önyargılar mümkündür.

Yanlış anlaşılmalar ve tartışmalar mümkündür, ancak Neptün’ün uyumlu yönü bu riskleri azaltır. Bu, sessizce düşünerek vakit geçirmek veya yakın bir arkadaşınızla sizi geri tuttuğunu düşündüğünüz içsel duygularınız hakkında konuşmak için iyi bir dolunaydır.

Dolunay üçgeni Neptün duygularınızı, hayal gücünüzü ve yaratıcılığınızı artırır. Artan sezgi ve psişik farkındalık, duygularınızı anlamanıza yardımcı olur. Bu kaygıyı azaltır ve yanlış anlama olasılığını azaltır. Ve anlaşmazlıklar meydana gelirse, bu uyumlu, merhametli ve manevi etki uzlaşmayı, işbirliğini ve affediciliği teşvik eder.

İdeal bir ortak hakkında hayal kurabilir veya hayal kurabilirsiniz, ancak şimdi özel biriyle tanışmanız muhtemeldir. Bu ay evresinde kurulan ilişkiler, onlara bir ruh eşi hissi verecektir. Rahatlamak veya ağlamak için bir omuz arkadaşınız size gelebilir. Sevecen, sempatik tarafınız geliştirildi, bu yüzden sevdiklerinize ve daha geniş topluluğa hizmet etmek için iyi bir dolunay.

Diğer insanlardan ve çevreden gelen tüm titreşim enerjisine hala son derece duyarlı olacaksınız. Ama sezgisel duygularınıza güvenebilirsiniz. Bu yön, doğru sezgi ve algılama becerileri ve sıklıkla psişik yetenekler verir. Ruhsal bilgileri rüyalar, meditasyon, ruh rehberiniz veya şans karşılaşmaları yoluyla alabilirsiniz.

Sezgisel yetenekleriniz tüm iletişimlerinizde etkin olacaktır. İlişkiler bu manevi ve merhametli etkiden faydalanacaktır. Sözlerin yatıştırıcı olur ve başkalarına şifa verebilir. Elleriniz de şifa hissedebilirsiniz, bu yüzden bu romantik masajlar için harika bir dolunay özelliği de sergilemektedir.Reiki almış OLanlar şifa enerjisini aktive edebilirler.

Bu edebiyat, şiir, drama, şarkı söyleme, sanat, tasarım ve moda gibi yaratıcı arayışlar için iyi bir dolunaydır. Aynı zamanda rahatlama, filmler, yoga, astroloji, tarot, berrak rüya görme ve meditasyon için de iyidir.

Dolunayın önceki yeni ayla ilişkisi vardır. 22 Nisan yeni ay konjonktürü Uranüs ve kare Satürn, kısıtlayıcı ve iç karartıcı olan hoş olmayan değişiklikler getirdi. Dolunay Mayıs 2020, daha parlak bir gelecek hayal etmenizi ve hayal kurmanızı ve hayal etmenizi sağlar. 7 Mayıs dolunayı, 22 Mayıs yeni ayına kadar olan iki hafta süresince etkisini hissettirecektir.

Sevgili Gönül Dostum, güzel kalbinden öperim. 💕🌸🙋🏼

😌🙏🏻🌿 Her dem bütünün hayrına OLması dileğiyle 😌🙏🏻🌿

Tarot Okuyucusu

Her Dem Bütünün Hayrına OLsun

Buna da Bakmalısın !

Leave a Comment

error: Content is protected !!