ASTROLOJİ Sana Bana Özel 

3 – 9 Ağustos Haftası Gökyüzü Gündemi ve Burç Analizleri

KOÇ HAFTALIK BURÇ YORUMU ASTROLOJİ TAROT OKUYUCUSU

Koç ve Yükselen Koç Burcu;

3 – 9 Ağustos Haftası

Bu hafta Merkür ile Neptün arasında gerginlik var, bu açının size yansıması ise; özel yaşamınız, aşk hayatınız ve sosyal arkadaş çevrenizle ilgili kafa karışıklığı, yanılsama, bilgi aktarımında hatalar, yanlış anlamalar, hayal kırıklıkları oluşabilir. Önemli kararlarımızı en azından ay sonuna kadar ertelemekte yarar var derim ben. Tabii karar size ait. Yine bu hafta Mars ile Uranüs birbirine girecek. Aile ile ilişkilerde gerginlikler, ani beklenmedik sürpriz eylemler, gelişmeler meydana gelebilir. Bunun yanı sıra bu hafta risk almaya, meydan okumaya çok daha meyilli olacaksınız, ani, sert, sivri çıkışlar yapabilirsiniz. Sakarlıklara, minik kazalara karşı dikkatli olmanızda yarar var. Hayatınızın gidişatı ile ilgili stresli fakat değişim getiren durumlar ortaya çıkabilir.  Yine bu hafta Mars ile Plutonun gerginliği de etkinleşecek, bu da iş ve kariyerinizi ilgilendiren konularda oldukça mücadele etmeniz gerekebilecek, biraz göze göz dişe diş moduna bürünebileceksiniz. İşinizle ilgili bir değişim söz konusu olabilir. Uzlaşma zemini oluşturmakta zorlanabilirsiniz.Bu hafta kendinizi tam bir savaşçı gibi hissedeceksiniz.  Hafta başı da Kova burcunda bir dolunay meydana gelecek. Sosyal çevreniz ve arkadaşlıklarınızla ilgili yerde gerçekleşecek olan dolunay, önemli bir sosyal oluşum içinde yer alabilirsiniz, kalabalıklar içine girebilir, yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Şimdi bu dolunayın, yalnız olan Koçlar için özellikle gerçekçi olmayan, sabun köpüğü misali ama hayallerinizi süsleyecek bir aşkın işareti olabileceği gibi, ilişkisi olanlar alınganlıklar, kaprisler yüzünden minik sorunlar yaşayabilirler. Ama genel anlamda sosyal çevrenizde bir hareketlenme, gelişmeler bekleyebilirsiniz. İşin içinde Neptün olduğundan dolayı, önemli kararları ertelemekte, gelen haberlerin doğruluğuna emin olmakta yarar var. Yeni tanışacağınız kişiler ise, sanatsal yetenekleri olan, hassas, sezgileri kuvvetli ilginç kişiler olabilir.

BOĞA HAFTALIK BURÇ YORUMU ASTROLOJİ TAROT OKUYUCUSU

Boğa ve Yükselen Boğa Burcu;

3 – 9 Ağustos Haftası

Bu hafta Merkür ile Neptün arasında ki gerginlik kesinleşiyor, iş ve kariyerinizi ilgilendiren konularda yanlış anlamalar, yanlış kararlar, alınganlıklar, kaprisler, hesap hataları, dalgınlıklar yüzünden ortaya çıkan bir takım sorunlarla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. İş ve kariyerinizi ilgilendiren konularda bir takım ani kararlar için ay sonuna kadar beklemekte yarar var, ama tabi karar size ait. Yine bu hafta Mars ile Uranüs arasında ki açı kesinleşiyor, koşulları ve şartları çok fazla kontrol edemeyebilirsiniz, lütfen bu hafta sağlığınıza ekstra dikkat edin, trafikte dikkatli olun, elde olmayan koşullar ve şartlar sinirlenmenize ve yıpranmanıza neden olabilir, sabırlı davranmaya özen gösterin. Yakın çevreniz, kardeşleriniz ve komşularınız ile gerginlikler oluşabilir. Ve bir de üstüne piyango niyetine bu hafta Mars ile Pluton arasında ki açıda kesinleşiyor, bilgi, iletişim, seyahatlerle ilgili konularda gerginlikler oluşabilir, fikirlerinizi ifade etmek için çok daha fazla efor sarf etmek zorunda kalabilirsiniz. Akrabalarla ilişkilerde, yurt dışı, yabancılar, tanıtım, reklam gibi konularda gerginlikler oluşabilir. Hafta başına geldiğimizde ise Kova burcunda bir dolunay gerçekleşecek. İş ve kariyerinizi ilgilendiren alanda oluşacak bu dolunay karışık etkilere sahip aslında. İşin içinde Neptün  olduğundan dolayı bazı yanılgılar, aldanmalar, sansasyonel bir takım durumlar, hayal kırıkları oluşabilir. Fakat eğer işiniz sanat, oyunculuk, resim, müzik..vb bir konu ile ilgili ise oldukça yaratıcı olabilirsiniz. Yaptığınız iş ve duruşunuzla toplum önünde olacak ve her şekilde dikkatleri üzerinize çekebileceksiniz. Jüpiter burcunuzda hareket ettiği için aslında bir nevi koruma kalkanı altındasınız, kesseler acımaz bu hafta işin özü.  

İKİZLER HAFTALIK BURÇ YORUMU ASTROLOJİ TAROT OKUYUCUSU

İkizler ve Yükselen İkizler Burcu;

3 – 9 Ağustos Haftası

Öncelikle bu hafta Merkür ile Neptün arasında ki gerginlik kafa karışıklığı, dalgınlık, dağınık zihin yüzünden bilgi, iletişim, anlaşma ile ilgili konularda aksaklıklar meydana gelebilir. Yanlış hesap normalde Bağdattan döner derler ama siz yine de bu hafta ekstra dikkatli olun. Gönderdiğiniz e-posta, posta, mesaj ve bilimum gönderilerinizde dikkatli olmanızda yarar var. Şimdi bu haftaya damgasını vuracak diğer açı ise, Mars ile Uranüs arasında ki açı olacaktır. Finansal anlamda ani, beklenmedik harcamalar ortaya çıkabilir. Bu mesela evde ki büyük bir elektroniğin bozulması ile olabileceği gibi, beklenmedik sürpriz bir ödeme şeklinde de ortaya çıkabilir. Finansal konular hayatınızın stres kaynağı haline gelebilirde. Ardından Pluto ile mars arasında ki gerginlikte iyice kesinleşmeye başlıyor ve yine harcamalara işaret ediyor. Başkalarına ait paralar, miras, kredi, zorunlu ödemeler gibi konularda daha fazla efor sarf etmeniz gerekebilir. Sağlıkla ilgili konularda harcamalar yapabilirsiniz. Finansal konular veya sahip olduğunuz eşyalar üzerinden kimseyle takışmamanızı tavsiye edebilirim. Bu hafta başı Kova burcunda karışık etkilere sahip bir dolunay meydana gelecek. Bu dolunay zamanında iyi niyetli bir yaklaşımla, romantik, duygusal, keyifli bir seyahat durumu söz konusu olabilir, fakat bir seyahat durumu söz konusu olursa da son kontrollerinizi iyi yapmakta fayda var. Eğitim, yayıncılık, tanıtım, halkla ilişkiler, iletişimle ilgili konularda destekleyici etkiler altında olacaksınız. Uzak yerlerden keyifli haberler de alabilirsiniz. Fakat bu dolunayın başrolü Neptün olduğu için yanılgılar ve hayal kırıklıkları da olabileceği kanaatindeyim.

YENGEÇ HAFTALIK BURÇ YORUMU ASTROLOJİ TAROT OKUYUCUSU

Yengeç ve Yükselen Yengeç Burcu;

3 – 9 Ağustos Haftası

Bu hafta kesinleşecek olan Merkür ile Neptün gerginliğinden bahsetmek istiyorum. Finansal konular, kazanımlarınız ile ilgili gerçekçi olmakta zorlanabilirsiniz, kafa karışıklığı yaşayabilir, karar vermekte zorlanabilirsiniz. Bu gelen iş teklifi ile de hayatınıza cereyan edebilir. Ödemelerde gecikmeler, yanlış hesaba yatan paralar, kaybolan bir takım eşyalar, hesap hataları veya sizin unutkanlığınız. Ya da minik bir hayal kırıklığı. Finansal konularla ilgili önemli kararları, imza gerektiren işleri, anlaşmaları ay sonuna ertelemekte fayda var, tabi yine son karar size ait. Şimdi bu haftaya damgasını  vuracak açı kalıbından bahsetmek istiyorum, Uranüs, Mars ve Pluton arasında gerçekleşecek olan. Öncelikle iş ve karyerinizi bağlayan konularda, ani, sert, fevri çıkışlar sergileyebilirsiniz. Üstlerle ilişkilerde zorlanmalar, emir almaktan hoşlanmayabilirsiniz. Özgürlük temaları çok daha net bir şekilde vurgulanabilir hayatınızda. Meydan okumaya daha müsait olabilirsiniz. İş ve kariyerinizi ilgilendiren konularda risk almaya daha müsait olabilirsiniz bu hafta. Bunun yanı sıra, ikili ilişkiler, ortaklıklar, partner ilişkileri ile ilgili daha savaşçı, tahrik edici, karşı tarafı kışkırtıcı davranışlar içinde bulunabilirsiniz veya karşı tarafın yaptığı veya söylediği bir takım hareketler size çok fazla batabilir. Bu hafta hem iş kariyer hem de ikili ilişkiler alanında gergin etkiler söz konusu. Kısacası bu hafta sakinliği korumak önemli olacaktır sizler için. Hafta başında Kova burcunda bir dolunay gerçekleşecek. Ödemeler, krediler, burs, miras, başkalarına ait finansal konular, ortaklaşa kazanımlarla ilgili konular bu dolunayın odak noktası olacak. Bu dolunay işin içinde Neptün olduğundan dolayı karışık etkilere sahip, finansal konularsa minik bir hayal kırıklığı, pekte hoşunuza gitmeyecek bir haber alabilirsiniz. Hesap hataları gündeme gelebilir. Eğer elinizden çıkarmaya çalıştığınız bir ürün var ise, bu dolunay zamanı rahatlıkla satabilirsinizde.

ASLAN HAFTALIK BURÇ YORUMU ASTROLOJİ TAROT OKUYUCUSU

Aslan ve Yükselen Aslan Burcu;

3 – 9 Ağustos Haftası

Kritik bir haftaya adım atıyoruz. Bende çok isterdim süper, harika haberler vermeyi bu hafta ne yazık ki öyle bir hafta değil. Ama hepsi gibi bu etkiler de geçici olacaktır. Öncelikle Neptün ve Merkür arasındaki gerginlikten bahsedelim; yanlış kararlar, kafa karışıklığı, unutkanlık, dalgınlık bu hafta nüksedebilir. Özellikle ikili ilişkilerde yanlış anlamalar, alınganlıklar, minik hayal kırıklıkları oluşabilir. Özellikle önemli anlaşmaları, ortaklık işleriniz, imza gerektiren işleri ay sonuna ertelemekte fayda var. Yaşamınızı, hayatınızı yanlış pencerelerden bakarak sorgulayabilir, yanlış kararlar verebilirsiniz. Dikkat diyelim. Bu haftanın en önemli gezgen açısı aslında, Uranüs-Mars-Pluton arasında oluşacak olan T-Kare aslında, iş ve çalışma ortamınıza ilişkin hesapta olmayan koşullar yüzünden bazı finansal kayıplar, zararlar yaşayabilirsiniz. Sağlıkla ilgili konulara harcamalar artabilir, şartları ve koşulları idare etmekte veya kontrol etmekte zorlanabilirsiniz. Kontrol dışı gelişen bir takım olaylar sizi fazlası ile yorabilir. Bu hafta elde olmayan koşullar yüzünde harcamalarınızda artışlar meydana gelebilir. İş ve çalışma koşullarınız ile ilgili çok daha hırslı ve meydan okurcasına çalışmanız gerekebilir. Birlikte çalıştığınız kişilerle gerginlikler, mücadele gerektiren durumlar ortaya çıkabilir. Olası çıkacağınız seyahatlerde trafikte dikkatli olmakta yarar var, bunun yanı sıra aracınızın aniden arıza verebilir, bu yüzden bakım-kontrol vesaire yaptırmanızda yarar var. Hafta başı Kova burcunda gerçekleşecek olan dolunay biraz karışık etkilere sahip, şöyle ki olası ikili ilişkilerinizde, ortaklıklarınızda, partner ilişkilerinde, evlilikte bazı minik hayal kırıklıkları gündeme gelebilir. Finansal konular yüzünden minik gerginlikler oluşabilir. Tabii bir diğer olası etkisi de, işin içinde Venüs olduğundan dolayı partnerinizle birlikte romantik zamanlar geçirebilirsiniz. Yalnız olanlar kendilerini içinde kaybolacakları bir aşkın içinde bulabilirler ama dikkatli olmalarında yarar var, sandıkları gibi bir kimse çıkmayabilir karşınızdaki kişiler. Eğer bir ilişkiniz var ise, onu kafanızda epey sorgulayabilirsinizde.

BAŞAK HAFTALIK BURÇ YORUMU ASTROLOJİ TAROT OKUYUCUSU

Başak ve Yükselen Başak Burcu;

3 – 9 Ağustos Haftası

Bu hafta gökyüzü adeta kırmızı alarm vermekte, sert açılar ve hafta başı da bir dolunay gerçekleşecek, huzur ve huşu dolu bir hafta olmayacak kısaca. Neptün ile Merkür arasında ki gerginlik, sağlıkla ilgili konularda dikkat edilmesi gereken bir sürece işaret etmekte, özellikle alerjiler, bağırsaklar hassas olabilir. Bunun yanı sıra kullandığınız ilaçların yan etkisi bu hafta daha çok etki edebilir. İş ve çalışma koşullarınızla ilgili detay gerektiren işlerde özellikle dalgınlıklar, zihin karışıklığı yaşayabilir, birlikte çalıştığınız kişilerle aranızda alınganlıklar yapabilirsiz. Yalnız sezgileriniz ve rüyalarınız oldukça dikkat çekici olacaktır bu hafta. Haftaya damgasını bir diğer açı ise, Uranüs-Mars- Pluton arasında oluşacak olan gerginliktir. Sosyal çevreniz ve arkadaşlık ilişkileriniz gergin bir hat üzerinde olacak. Ani sert çıkışlar sizleri zor duruma sokabilir. Özellikle finansal konular arkadaşlık ilişkilerinizle aranızı açabilir. İş hayatından kazandığınız gelirlerle ilgili minik problemler yaşayabilirsiniz. Libidonuz artabilir, özel yaşamınız, aşk hayatınız için daha fazla mücadele, efor sarf etmeniz gerekebilir. Hayatınızda ki kişi ile meydan okuma noktasına gelebilirsiniz. Spor yapanlar, bu hafta vücudunuzu çok fazla zorlamamaya dikkat edin, riskli aktivitelerden girişimlerden bir süreliğine uzak durmakta yarar var. Hayatınızda bazı şeyleri kontrol altında tutmaya çalışırken, dikkat edin kaybetmeyin.  Hafta başı kova burcunda bir dolunay meydana gelecek. Sağlık evinizde meydana gelecek olan dolunay, enerjinizi birden düşürüp, dinlenme ihtiyacınızı arttırabilir, uykuya her zamankinden çok ihtiyacınız olabilir. Bir diğer olası etkisi ise, size keyif ve mutluluk vereceğini düşündüğünüz bir proje bir iş teklifi ile de karşılaşabilirsiniz fakat siz yine de dikkatli adımlar atın, olası gelen teklifin ardında yatanları iyice araştırın.

TERAZİ HAFTALIK BURÇ YORUMU ASTROLOJİ TAROT OKUYUCUSU

Terazi ve Yükselen Terazi Burcu;

3 – 9 Ağustos Haftası

Gökyüzü tehlike çanları çalmakta. Bu hafta Merkür ile Neptün arasında gerginlik var, bu açının size yansıması ise; özel hayatınız, çocuklarla ilgili konularda, sosyal ilişkilerde kafa karışıklığı, dalgın zihin, alınganlık, kapris şeklinde olabilir. Özel hayatınıza ilişkin gerçekçi olmakta zorlanabilirsiniz. Tabi bir diğer olası etkisi de, yaratıcılık gerektiren konularda başarı yakalamanızı sağlayabilir. Özel hayatınıza ilişkin karar vermekte zorlanabilirsiniz. Finansal anlamda riski yatırımlardan uzak durmakta yarar vardır. Bu hafta etkinleşecek bir diğer açıda, Mars-Uranüs-Pluto arasında oluşacak olan açıdır. İş ve kariyerinizi ilgilendiren konularda stres ve baskı altında hissedebilirsiniz kendinizi, çok daha fazla efor ve enerji sarf etmeniz gereken konular ortaya çıkabilir. Hayatınızda bir çok şeyi aynı anda kontrol altına çalışmaktan yorulabilirsiniz. İş ve kariyerinizi ilgilendiren konularda ki gerginlik ikili ilişkilerinize yansıyabilir, özgürlük ihtiyacını bu hafta daha da çok artabilir, risk almaya çok daha meyilli olabilirsiniz. Evi yuva, aile, yerleşime ait konularda da aynı şekilde daha fazla mücadele etmeniz gerekebilir. Bu hafta hayatınızda bir çok alana meydan okurmuşçasına yaklaşabilirsiniz. İş kariyer, ev,yuva,aile, ortaklık,evlilik ile ilgili konular oldukça stres altında, beklenmedik, sürpriz ani değişimlerin eşiğinde olacaktır. Hafta başında Kova burcunda bir dolunay meydana gelecektir, aşk, çocuklar, yaratıcılılık gerektiren işler evinizde gerçekleşecek olan dolunay hafiften karışık etkilere sahip. Yalnız olanlarınız, kendinizi bir aşkın içinde erirken gözlemleyebilirsiniz, birliktelikleri olanlar oldujkça romantik ve keyif verici zamanlar geçirebilirsiniz. Plansız, beklenmedik bir çocuk, hamilelik haberi gelebilir. Eğer işiniz yaratıcılık, sahne, sanat gibi bir iş ise bu dolunay sizler için destekleyici olacaktır. Fakat işin içinde Neptün olduğundan dolayı, hayal kırıklıkları oluşabileceği kanaatindeyim, toz pembe görünen dolunayın üzerinden o hayal bulutları dağılınca hiçbir şeyin aslında göründüğü gibi olmadığını fark edebilirsiniz.

AKREP HAFTALIK BURÇ YORUMU ASTROLOJİ TAROT OKUYUCUSU

Akrep ve Yükselen Akrep Burcu;

3 – 9 Ağustos Haftası

Açıkça yazmak gerekirse gergin bir haftaya giriyoruz. Bu hafta Merkür ile Neptün arasında ki gerginlik kesinleşiyor, iş ve kariyerinizi ilgilendiren konularda kafa karışıklığı, hayal kırklığı, dalgınlık, alınganlık, kapris, unutkanlık gibi durumlar söz konusu olabilir. Geleceğe yönelik önemli kararlar almadan önce bir nefes alıp dikkatlice düşünmek gerekebilir. Yaşadığınız yer, ev, aile ile ilgili konularda bir takım kararlar vermeniz gerekebilir ama kafanız karışabilir ve karar vermekte zorlanabilirsiniz. Bu hafta Mars-Uranüs ve Pluton’un arası oldukça gergin olacak, şimdi bunu biraz açalım, bu hafta sağlığınızı ilgilendiren konularda dikkatli olmakta yarar var, sınırlarınızı çok fazla zorlamamalı, aşırı çalışmaktan bünyeniz zayıf düşebilir, bu hafta fikir tartışmaları çokça meydana gelebilir, fikirlerinizi, düşüncelerinizi konuştuğunuz kişilere kabul ettirmekte zorlanabilirsiniz, fikirlerinizi savaşçı bir şekilde dile getirebilirsiniz. Yine tanıtım, medya, halkla ilişkiler, pazarlama, ithalat, ihracatla ilgili konularda bir takım gerginlikler oluşabilir. Aslında tam bir değişim, dönüşüm süreci içindesiniz, belki de hayatınızın bir dönüm noktası ama gerçekten önemli kararlarınız için ay sonunu beklemekte yarar var. Hafta başı kova burcunda bir dolunay meydana gelecek. Bu dolunay biraz karışık etkilere sahip, şöyle ki mesela evinizi değiştirmek, taşınmak, ev almak-satmak isteyebilirsiniz ve gerçekten de harika fırsatlarla karşılaşabilirsiniz ama bu sefer kafa karışıklığı da yaşayabilirsiniz. Ya da yaşadığınız yerde su tesisatı ile ilgili bir takım sorunlar nüksedebilir: Ev, yuva, yerleşim, aile ile ilgili konularda da bazı hayal kırıklıkları meydana gelebilir.

YAY HAFTALIK BURÇ YORUMU ASTROLOJİ TAROT OKUYUCUSU

Yay ve Yükselen Yay Burcu;

3 – 9 Ağustos Haftası

Oldukça hareketli ve enerjik bir hafta giriş yapıyoruz.. Öncelikle bu hafta Merkür ile Neptün arasında ki açıdan bahsederek başlayalım yazıya; hesap hataları, bilgi aktarımında hatalar, yanlış kişiye haberler, postalar, eğitimle ilgili konularda kafa karışıklığı, unutkanlık oluşabilir. Özellikle çıkacağınız seyahatlerde bilet, bavul…vb şeyleri tekrar gözden geçirmenizde fayda var. Yurt dışından beklediğiniz bir paketle ilgili sorunlar ortaya çıkabilir, yakın çevrenizde gelişen olaylara karşı gerçekçi yaklaşmakta zorlanabilirsiniz. Bu hafta Mars-Uranüs-Pluto bermuda şeytan üçgeninde pekte sevimli olmayan gelişmeler oluşabilir, özellikle finansal konularla ilgili çok daha fazla efor ve enerji sarf etmeniz gerekebilir. Sürpriz beklenmedik harcamalar yüzünden canınız biraz sıkılabilir, bu harcamalar sağlıkla ilgili konularda olabileceği gibi, yakınınız, ortağınız, eşinizin bir takım yanlış kararları yüzünden de olabilir. Bu hafta sıkça çevrenizde gelişen olaylara karşı muhalif olabilirsiniz, beklenmedik sürpriz hamilelikler, çocuklarla ilgili harcamalar oluşabilir. Hafta başı kova burcunda bir dolunay gerçekleşecek, bu dolunay biraz karışık etkilere sahip, yine seyahatleri, eğitim, yayıncılık, haberleşme, iletişim konularına odaklanacaktır. Sevindirici, harika güzel haberler alabilirsiniz. Bu dolunay zamanı su, deniz aşırı bir yolculuk gündeme gelebilir. Yalnız kandırılmaya müsait olabilir, söylenen her söze inanmamakta fayda var. Yakın çevreniz, kardeşleriniz ve komşularınızla ilgili konularda minik hayal kırıklıkları oluşabilir. Bu dolunay zamanı birliktelikleri olanlar, sevgili veya eşleri ile birlikte keyifli bir yolcuğa çıkabilir, ama hayatınızda özel biri yok ise yakın çevrenizden biri ile de çıkabilirsiniz yolculuğa.Ama hatırlatmakta yarar yeniden, yolculuğa çıkmadan önce rotanızı, biletinizi, bavulunuzu tekrar bir gözden geçirin.  

OĞLAK HAFTALIK BURÇ YORUMU ASTROLOJİ TAROT OKUYUCUSU

Oğlak ve Yükselen Oğlak Burcu;

3 – 9 Ağustos Haftası

Bu hafta önemli etkilere sahip bir hafta olacak sizler için. Öncelikle Neptün ile Merkür arasında ki gerginlikten bahsedelim; başkalarına ait finansal kaynaklar, kazanımlar, ortaklaşa gelirler, miras, burs,prim, ödemelerle ilgili konularda karışıklıklar meydana gelebilir. Özellikle internetten yapılan alış-verişlerde dikkatli olmakta yarar var, hesap hataları, karışıklıklar ortaya çıkabilir. Bankacılık işlemlerinde sorunlar oluşabilir. Hesaplarınızı, extrelerinizi bir kez daha kontrol etmenizde yarar var.  Size söz verilen bir ödemede gecikmeler oluşabilir, minik hayal kırıklıkları meydana gelebilir. Bu hafta Mars,Uranüs,Pluton arasında biraz sevimsiz bir görünüm meydana gelecek, ikili ilişkiler, ortaklıklar,evlilikle ilgili konularda ciddi gerginlikler oluşabilir, meydan okuma durumları ortaya çıkabilir, aşırı inatçı davranışlar sizleri zor duruma sokabilir. Her şeyi her an kontrol altında tutmak zordur ve siz bu hafta bunu deneyimleyebilirsiniz. Evinizde bazı elektronik aletlerde bozulmalar meydana gelebilir, ev, yerleşim, aile ile ilgili konularda beklenmedik sürpriz harcamalar, masraflar ortaya çıkabilir. Aile içinde gerginlikler havada uçuşabilir, özgürlük ve hareket etme ihtiyacınız artabilir, risk almaya meyilli olabilirsiniz. Bu hafta ikili ilişkiler, finans ve ev,yuva gergin hat üzerinde, bu konularda şartlarda beklenmedik sürpriz ani değişimler meydana gelebilir. Hafta başı kova burcunda bir dolunay meydana gelecek. Finansal konularda kafa karıştırıcı ve yanıltıcı etkiler oluşabilir, gelen olası teklifleri değerlendirmende önce bir kez detaylı bir şekilde düşünmek akıllıca olacaktır. Belki de sevdiğiniz kişiye özle ve de pahalı bir hediye almak için dükkan dükkan gezeceksiniz.

KOVA HAFTALIK BURÇ YORUMU ASTROLOJİ TAROT OKUYUCUSU

Kova ve Yükselen Kova Burcu;

3 – 9 Ağustos Haftası

Kritik bir haftaya adım atıyoruz. Bende çok isterdim süper, harika haberler vermeyi bu hafta ne yazık ki öyle bir hafta değil. Ama hepsi gibi bu etkiler de geçici olacaktır. Öncelikle Neptün ve Merkür arasındaki gerginlikten bahsedelim; aldanmalara açık olabilirsiniz bu hafta, verdiğiniz kararları tekrar sorgulayabilir, özellikle ikili ilişkilerinizde kendinizi hayal kırıklığına uğramış hissedebilirsiniz, çevrenizde ki insanlardan umduğunuz tepkileri alamayabilirsiniz. Ama sezgileriniz ve hayal gücünüz oldukça kuvvetli olacak. Ve sıra geldi Mars-Uranüs-Pluton dalton kardeşlerin etkilerine, bu 3 yaramaz bu hafta kavga halinde olacak, Bu hafta perde arkasında dönen bir oyunlar, dedikodular, gizli düşmanlıkları fark edebilir ve bunlarla mücadele etmeniz gerekebilir. Birlikte çalıştığınız kişilerle birbirinizi anlamakta zorlanabilir, iş ve çalışma ortamınızda ekstra mücadele etmeniz gerekebilir. Sağlıkla ilgili konularda aynı şekilde dikkat çekici olacaktır, önemli rahatsızlıklar meydana gelebilir, bağırsaklarınız, baldırlarınız, hassas olabilir. Minik bir operasyon gündeme gelebilir. Bu arada olası seyahatlere çıkacak iseniz, lütfen kullanacağınız aracınızın son bakımını yaptırmayı unutmayın, trafikte sakin kalmaya dikkat etmelisiniz. Hafta başı burcunuzda bir dolunay meydana gelecek, bu dolunay aslında karışık etkilere sahip, şöyle ki evet sezgiler kuvvetli olacak, yaratıcılık gerektiren işlerde başarı elde edebileceksiniz vesaire ama özel hayatınıza ilişkin hayal kırıklıklarım oluşabilir, Yalnız olanlar gerçekten çekici kişileri hayatınıza çekebilirsiniz, flörtler oluşabilir, yeni ilişkilere başlamak için yalnız sizin veya karşınızda ki kişinin kafası biraz karışık olabilir. Sağlığınızı ilgilendiren konularda önemli kararlar alabilirsiniz, diyet, spor…vb gibi.

BALIK HAFTALIK BURÇ YORUMU ASTROLOJİ TAROT OKUYUCUSU

Balık ve Yükselen Balık Burcu;

3 – 9 Ağustos Haftası

Bu hafta gökyüzü adeta kırmızı alarm vermekte, sert açılar ve hafta başı da bir dolunay gerçekleşecek, huzur ve huşu dolu bir hafta olmayacak kısaca. Neptün ile Merkür arasında ki gerginlik üzerinize bir tembellik bulutu çöktürüp günlük yapılması gereken işleri yapmakta zorlanabilir, hatta çoğu zaman es geçebilirsiniz. Birlikte çalıştığınız kişilerle ilgili kafa karışıklığı, hayal kırıklığı yaşanabilir, olayları ve durumları değerlendirirken gerçekçi olmakta zorlanabilirsiniz. İş yerinizde bir takım muhasebesel hatalar meydana gelebilir. İş veya pozisyon değiştirme gibi konular gündeme gelebilir ama karar vermekte acele etmemekte yarar var. Bu hafta Uranüs-Mars ve pluto arasında gerginlik oluşacak. Öncelikle finansal konular, kazançlarınız risk altında, beklenmedik sürpriz harcamalar, kayıplar, ummadık ödemeler ortaya çıkabilir. Kullandığınız büyük elektroniklerde arızalar oluşabilir. Bunun yanı sıra riskli finansal yatırımlardan, aktivitelerden uzak durmakta yarar var. Dönem yatırım dönemi değil, tabi son karar size ait. Şimdi gelelim diğer etkilere, özel hayatınız ve arkadaşlık ve sosyal ilişkileriniz gergin fay üzerinde. Bu konularda extra mücadeleye çağırılabilirsiniz, arkadaşlarınızla tartışmalar meydana gelebilir. Dostlarınız ve özel hayatınız arasında kalabilirsiniz. Gireceğiniz kalabalık gruplarda sizlerle aynı düşünceye sahip olmayan kişilerle birden kendinizi münakaşa içinde bulabilirsiniz. Hafta başı kova burcunda bir dolunay gerçekleşecek, bu dolunay zamanı içe kapalım olabilir, yalnızlık ihtiyacınız artabilir, ruhsal konularla ilgili araştırmalar yapabilirsiniz. Rüyalarınız bu dolunay zamanı ön planda olacak, elde olmayan bir şartlar ve koşullar oluşabilir, platonik duygular çok ön plana çıkabilir.

Her Dem Bütünün Hayrına OLsun

Buna da Bakmalısın !

Leave a Comment

error: Content is protected !!