ASTROLOJİ Sana Bana Özel 

21 – 30 Haziran 2020 Dejavu Başlıyor Aman Dikkat !

Sevgili Gönül Dostum,

21 – 30 Haziran 2020 tarihleri arasında Dejavu yaşayacağız.

2020 Ocak döneminde yaşadığımız benzer olayların tekrarı niteliğindeki enerjiler aktive olmakta. Bir nevi Aralık 2019 ve Ocak 2020 tecrübelerimize geri döneceğimiz olaylar zinciri hayatlarımızda olacak.

10 Ocak tarihi itibariyle her birimize hem kişisel hemde kollektif adına mesajlar iletilmişti. Bizler mesajlarımızı almışmıyız diye yoklanacağımız hatta yeri geldi aynı konudan yeniden sınavdan geçeceğimiz olay örgüleri olacak.

  • Lider, ünlü veya özel aileler özellikle de kraliyet ailelerinde sonlanma ve ölüm enerjisinin gelebileceği,
  • Askeri, savunma ve kişisel güvenliğimizle ilgili konuların gündeme geleceği,
  • Bu dönem, Ocak ayının bir nevi tekrarı olacağından dolayı doğal afetlerin yeniden aktive olma olasılığı üzerinde durulmakta. Depremler bu sürede tetiklenebilir !

21 Haziran 2020 ile yaz gün dönümüne giriş yapıyoruz. Yazın gelmesiyle birlikte yıkımlar yeni oluşumları ve beraberinde yeni başlangıçları da getirecek. Yeniden yapılanarak, yeni bir ruhla yapılacak yada başlanacak herşey büyüme ve gelişme şansı barındıracak. Bu enerjiyi ve ruhu bulamadığımız her şey sonlanma enerjisine mahkum kalabilir. Hele hele 5 Temmuz 2020 tarihinde gerçeklenecek Oğlak burcundaki Ay Tutulması nihai sonlandırma darbesini vurabilir.

Yazın gelişi ve ay düğümlerinin burç değiştirmesi yeni bir ruh, yeni bir enerji getirecek. Eski günlerimize kolaylıkla döneceğiz. Yaz ile salgının daha çok kontrol altına alınacağına işarete diliyor.

Bu dönemde yaşadığımız her şeyin kendi karmamız olduğunun farkındalığına varacağımız bir aydınlanmanın ışığı bizleri saracak. Ektiklerimizi biçtiğimiz, iyi olmayı başarırsak ödüllendirileceğimiz, eskisi gibi kalmayı seçersekte cezasını göreceğimiz ruhsal bir dönemden geçiyoruz.

Dünya2nın ve hayatımızın anlamını anlar ve ona göre yaşama yaklaşırsak bu karmalar şükürler OLsun ayağımıza dolanmayacak. Hayatımızın bu kesitinin fragmanı 22 Aralık 2019 ile 10 Ocak 2020 arasında gösterime girmişti. Bizde özünde ruhsal açıdan hazırlığımızı bilinçli bir şekilde yapmaya evrileceğiz artık !

Bol bol dua, meditasyon, esma çalışmaları yapmak kıymetli olacaktır.

Su alımınıza dikkat etmek, daha fazla su içmek tavsiye edilir.

Hayatlarımızın sınavlarında sabır, dua, tedbir ve tevekkül bizlere kalanlar.

Duaların ve iyiliklerin yağacağı, şifalanacağımız ve karmaların çözüleceği bir zaman diliminin içinden geçmemizi diliyorum.

Sevgili Gönül Dostum güzel kalbinizden öperim 💕🌸🙋🏼

😌🙏🏻🌿 Her dem, bütünün hayrına olması niyetiyle 😌🙏🏻🌿

Tarot Okuyucusu

Her Dem Bütünün Hayrına OLsun

Buna da Bakmalısın !

Leave a Comment

error: Content is protected !!