ASTROLOJİ Sana Bana Özel 

18 – 24 MAYIS 2020 – 18 MAYIS HAFTASI ASTROLOJİ YORUMLARI TAROT OKUYUCUSU

18 Mayıs 2020 Pazartesi günü Ay Koç burcunda ilerliyor ve Kiron ile kavuşuyor. Bu günlerde hatalarına gerekçe aramaktan uzak dur. Yalnızca hatalarını fark et, ders al ve bir daha tekrarlama.

20 Mayıs 2020 Çarşamba günü Ay Boğa burcunda ilerliyor. Saat 20:00’de ise Uranüs ile kavuşuyor. Değişim hayatın bir parçasıdır. Parasal konular için kendini yıpratma. Yarın, bugünün tekrarı olmayacaktır.

22 Mayıs 2020 Cuma günü 20:38 ‘ de İkizler burcunda Yeni Ay gerçekleşiyor. Venüs, Merkür ile kavuşuyor. Düşündüğün şeyle hissettiğin şeyin bir olmaması seni yorabilir.

23 Mayıs 2020 Cumartesi günü Ay İkizler burcunda ilerliyor. Duygu ve düşüncelerini özgürce ifade etmek isterken bazı sınırları aşmamaya özen göster. Sözlü atışmalardan kaçın, emoati kurmaya çalış.

Sevgili Koç, bu hafta yoğun, duygusal bir ruh hali ile başlayacak. Daha etkileyici ve empatik olacaksınız. Hafta ilerledikçe, eğlenebilir, keyifli olabilirsiniz ama bir şeylere acele etmeyin. Rüyalar gerçek olmayabilir ve bu sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Haftanın sonunda, pratik konularda başarılı olabilirsiniz, bu nedenle bu yönde doğru adımları atın. Hafta sonu kişisel ilişkileriniz konusunda dikkatli olun.

Sevgili Boğa, haftanız duygusal ve eğlenceli bir şekilde başlayacak. Duygularınızla temas kuracaksınız ve aynı zamanda daha iddialı ve talepkar olacaksınız. Hafta sonu boyunca, aşk hayatınızda dikkatli davrandığınız sürece güzel anların tadını çıkaracaksınız. Zamanınızı yaratıcı bir şekilde geçirmek için eğlenebilir, esprili olabilir ve hayal gücünüzü kullanabilirsiniz.

Sevgili İkizler, bu hafta size birçok iniş ve çıkışlar getirecek. Olumsuz durumlar ile birlikte olumlu etkiler olacaktır. Duygularınız, başkalarıyla birlikte yaşamanızı kolaylaştıracak veya sizin için engeller oluşturacak. İlgilendiğiniz kişiye yaklaşabileceksiniz, aynı zamanda istikrar, hırs ve sorumluluk duygusu hissedeceksiniz. Güveninizi artırdığınızdan ve gerginlikleri kontrol ettiğinizden emin olun. Size biraz eğlenme şansı veren hafta sonunun tadını çıkarın. İlişkileriniz güçleniyor ve hafta sonu size tatlı anlar yaşatacak.

Sevgili Yengeç, bu hafta çok olumlu değil, ama felaket olmayacak. Duygusal ve psikolojik durumunuza odaklanma eğiliminiz olacaktır. İyi olan şey, yakınınızdaki insanları hissedebilmenizdir, ancak aynı zamanda talepkar da olabilirsiniz. Nasıl davrandığınıza dikkat edin, çünkü saf ve anlamsız olarak etiketlenme riski vardır. Bazı sorunları dikkatli ve pratik düşünmeyle keşfetmek istiyorsanız, bunu haftanın ortasında yapmalısınız. Önemli konular hakkında toplantı ve tartışmalara ihtiyaç duyuyorsanız, Salı günü bunu yapmak iyi bir fikirdir.

Sevgili Aslan, haftanın başlangıcı umduğun kadar iyi olmayacak çünkü sana yoğun psikolojik baskı getirecek ve karar verme becerilerini engelleyecek. Ancak Salı genel olarak daha aktif, eğlenceli ve daha iyi olacak. Haftanın ortasında, daha dikkatli olun ve duygularınızı kontrol edin. Çok duygusal olma ve irrasyonel şekilde kendini ifade etme eğiliminiz olacak. Haftanın sonu iyimser ve eğlenceli olacak. Bazı gecikmelerle karşılaştığınızda sakin olun ve her şey yoluna girecek bunu kalbinizde hep tutun.

Sevgili Başak, haftanın başı sizi zorlu ve iddialı yapacak. Aynı zamanda, zor durumları verimli bir şekilde ele alma dinamizmi verecektir. Bu tutum hafta boyunca devam edecek. Cuma gününden itibaren hayatınızın her alanında güvenle ve esnek bir şekilde hareket edebileceksiniz. Hak ettiğiniz her şeyi tutkuyla talep edebilirsiniz. Hafta sonu boyunca bazı engelleri aşmış olacaksınız, böylece ruh haliniz iyi olacak.

Sevgili Terazi, bu hafta dalgalanmalar bekleniyor. Bir yandan, net düşünmenize izin vermeyecek yoğun duygular yaşayacaksınız. Kararlarınız için acele etmemeye çalışın ve genel olarak dikkatli bir şekilde planlamamış hareketler yapmayın. Öz kontrolünüzü ve özgüveninizi koruduğunuzdan emin olun. Reddedilme korkusu muhtemelen karar vermenizi engeller. Ancak haftanın sonu sizi ödüllendirecek. Engellere rağmen, sizi iyi bir ruh hali, iyimserlik ile dolduracak.

Sevgili Akrep, bu hafta sizi daha etkileyici ve duygularınızla temasa geçirecek. Gizliliğiniz daha da yoğun ve açık hale gelecektir. Gelecek günlerde dikkatli olun, çünkü kafanız bulutlarda olacak ve gerçekleri fark etmeyeceksiniz. Yanlış beklentileriniz sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Güvensizliğinizle başa çıkın ve eğlenmek için iyi ruh halinizden yararlanın. Pazar günü, kendinizi iyimser ve eğlenmeye hazır hissedeceksiniz.

Sevgili Yay, bu hafta algınızı ve yargınızı keskinleştirecek ve sizi daha etkileyici hale getirecektir. Duygularınız da yoğun olacaktır ve hedefinize odaklanmazsanız, sizi uzaklaştırabilirler. Salı, rutini kıracak duygular, canlılık ve oyun dolu olacak. Haftanın ortasından sonra, yere geri döneceksiniz ve hatta belirli bir güven eksikliği hissedebilirsiniz. Bunları ele alma şekliniz sonuçları belirleyecektir.

Sevgili Oğlak, bu önümüzdeki hafta çok fazla duygu ve güvensizlik getiriyor. Düşük özgüven ve reddetme veya başarısızlık korkusunu ifade etme olasılığınız çok yüksektir. Açık düşüncelerinizi ve çılgın düşünceleri kontrol altında tutmanızı sağlayan yanınızı kullanın. Aynı zamanda, iyi vakit geçirmek, şaka yapmak, arkadaşça duygularınızı ifade etmek ve genellikle ruh halinizi düzeltmek için haftanın sonundan yararlanın. Sabırla bazı zorlukların üstesinden gelebileceksiniz.

Sevgili Kova, bu hafta sizi daha iddialı ve talepkar yapacak. Duygularınız normalden daha yoğun olacak ve bu günlerinizi biraz zorlaştırabilir. Hafta boyunca her an gevşeme ve eğlencenin tadını çıkarın, çünkü gerginlikten kurtulmanıza yardımcı olurlar. Haftanın sonunda, oluşacak engellerle dikkatlice ilgilenin. Sabır ve rasyonel düşünme, ruh halinizin olumlu, esprili ve arkadaş canlısı olacağı Pazar günü huzurlu anlar geçirmenize yardımcı olacaktır.

Sevgili Balıklar, bu hafta size türbülans getirecek, çünkü gezegenler size olumlu ve olumsuz çeşitli etkiler bırakıyor. Yeni işbirlikleri tercih edilmezken, aşk hayatınızda ortaya çıkacak olumsuz duyguları kontrol etmek için rasyonel düşünmeyi kullanmalısınız. Hafta sonu civarında engeller ve gecikmeler bekliyoruz. Sabır ve zaptetmek, onların üstesinden gelmenize yardımcı olur ve arkadaşlarınızla ve ailenizle rahat bir Pazar geçirmeye gayrete din. Bu aynı zamanda hayatınızı paylaştığınız kişiye veya sizi ilgilendiren birine olan ilginizi ifade etmek için iyi bir gün olacaktır.

Sevgili Gönül Dostum güzel kalbinizden öperim 💕🌸🙋🏼

😌🙏🏻🌿 Her dem, bütünün hayrına olması niyetiyle 😌🙏🏻🌿

Tarot Okuyucusu

Her Dem Bütünün Hayrına OLsun

Buna da Bakmalısın !

Leave a Comment

error: Content is protected !!