Sana Bana Özel SPİRİTÜEL 

YÜKSELİŞ ENERJİSİ 9.9.9. FREKANSI

Yeni çağın enerjilerine uyumlanmak istersen öncelikle enerjinin yükseltilmesi gereklidir, bunun için öncelikle 9.9.9 Frekansına uyumlanmalısın.

9.9.9 Frekansına aktifleşince :-Bu halde sende ve senin ışık vücudunda en yüksek titreşimlerin örnekleri yerleştiriliyor.-Bu hemen olacak ve sen giderek daha fazla frekanslarının tesviyesini ve senin ışık vücudunun genişlemesini yaşayacaksın.

 -Dünya Anamız yükseldiğinde 9.9.9 frekansında olacak ve de sen, titreşimlerinin yükseltilmesine karar vererek 9.9.9 frekansında bulunacaksın.

-Büyük transmütasyon  (değersiz metalleri değerli metallere dönüştürme ) ve dönüşümler gerçekleşiyor, eski yapı ve örnekler yıkılıyor. Bazı insanlar bunu bilinçli kavrıyor, diğerlerinde ise bu, bilinçsiz gerçekleşiyor.

-Birçok insanlar eski yaşamlarından uyanıyor ve kalbinin derinliklerinde, Büyük Olayın olup bittiğini seziyor.

-İçeride yeni bir şeyler oluşuyor ve dışarıya fırlamak istiyor.  Senin gerçek varlığın, senin İlahlığın tamamen uyanmak istiyor. Dünya Anamız ve biz, insanlar Yeni Enerjiye doğru ilerliyoruz.

-9.9.9 enerjisi seni yönetecek ve sana kendinin öz ve mükemmel Işığını tanımak, onu his  etmek ve ifade etmeye yardımcı olacak.

-Bu sırada sen dâhilen genişliyorsun ve senin 4 vücudunun içinden Uyanışa gidenyolunu istikrarlı ve sağlam bir biçimde geçiyorsun. Bu 4 vücut denildiğinde fiziksel, duygusal,zihinsel ve ruhsal vücutların kastediliyor.

-Senin titreşimlerinin 9.9.9 frekansına yükseltilmesiyle Yeni çağın çakraları aktifleştiriliyor, denkleştiriliyor ve Yeni çağın enerjisi ile doluyor.

Her Dem Bütünün Hayrına OLsun

Buna da Bakmalısın !

Leave a Comment

error: Content is protected !!