ASTROLOJİ Sana Bana Özel 

Sizin Gezegenleriniz Partnerinizi Nasıl Etkiliyor?

GÜNEŞİ 7. EVİMİZİ ETKİLEYEN BİRİ İLE:büyük çekim alanı oluşturur, ama onsuzda olabileceğimizi biliriz ama vazgeçilmez değildir diğer konumlar eşliğinde iki kişi arasındaki uyumu gösterir.

AY’I 7. EVİMİZİ ETKİLEYEN BİRİ İLE
:derin duygusallığı ve fiziksel çekimi gösterir, karşımızdaki insanın bi bakışından ne istediğini anlayabilme gücü…

MERKÜRÜ 7. EVİMİZİ ETKİLEYEN BİRİ İLE:birbirini anlamaya, tartışmaların bile yapıcı yönde gelişimine neden olur, çiftler saatlerce konuşmaktan sıkılmaz.

VENÜSÜ 7. EVİMİZİ ETKİLYEN BİRİ İLE:iki tarafta son derece tutkuludur, ve birbirlerinin isteklerini yerine getirmek için ellerinden geleni yaparlar, 7. v sahibi venüs kişisi ile evlenme kararına çabucak varabilir.

MARSI 7. EVİMİZİ ETKİLEYEN BİRİ İLE
:cinsel tutkuyu güçlendiren bir açıdır ama aynı zamanda yoğun tartışmlara yol açabilir, kişiler ilişkide söz sahibi olma savaşına girebilir ve birbirlerini oldukça incitebilir, diğer açılar olumlu ise cinsel tutkunun yoğun olduğu hoş bir ilişki olabilir

JÜPİTERİ 7. EVİMİZİ ETKİLEYEN BİRİ İLE
:birbirlerini her konuda desteklerler ve hem ilişkinin hemde kişilerin her alanda büyümesi için ellerinden geleni yaparlar.burda bulunan jüpiter şans göstergesidir, ilişki başladıktan sonra kişinin maddi şansı açılacaktır.

SATÜRNÜ 7. EVİMİZİ ETKİLEYEN BİRİ İLE
:uzun süreli bir ilişki olduğu muhakkaktır, fakat satürn sahibi 7. ev sahibini oldukça kısıtlayacak ve bir çok konuda engellemeler çıkaracaktır eğer diğer yerleşimler uygunsa uzun soluklu sağlam bir ilişki olabilir, olumsuz açılar çoğunluktaysa sorun ve sıkıntı getirebilir

URANÜSÜ 7. EVİMİZİ ETKİLEYEN BİRİ İLE
:uranüs kişisi 7. ev sahibini şaşkına çevirebilir,tutarsız davranışları ile 7. ev sahibini üzebilir, ani başlayan beraberlik, evlilik getirebilir ama ilişkinin ömrünü diğer olumlu açılar belirler, ani başladığı gibi güçlü açı yoksa anidende bitebilir.

NEPTÜNÜ 7. EVİMİZİ ETKİLEYEN BİRİ İLE
:neptün sahibi ilişkide kendi yüzünü göstermeyebilir, yada 7. ev sahibi neptün kişisini gözünde çok fazla büyütüp onun kusurlarını görmezlikten gelebilir,herşey başta büyülü gibi görünsede zaman içinde sorunlar başgösterebilir, diğre uyumlu açılar eşliğinde hoş olabilir ama açılar sertse hayal kırıklığı yaşanan birliktelik olabilir.

PLUTONU 7. EVİMİZİ ETKİLEYEN BİRİ İLE
:Pluton sahibi 7. ev sahibi tarafından çok önem verilerek sevilebilir, pluton sahibi kişinin yaşam tarzında bazı köklü değişiklere neden olur, ayrıca pluton sahibi aşırı kıskanç tavırlar sergileyebilir.

Güneşi 8. evimizi etkilyen biri ile:

güneşin gücü ve egosu ile kuşkusuz cinsellikte ipleri tutan güneş kişisi olacaktır eğer sizinde orda bir gezegeniniz varsa etkileşim çok büyük olacaktır, iki tarafta daha önce hisstemediği şekilde güçlü hissedecektir, güneş kişisi kişiye verdiği mutluluğun farkındalığı ile bazen ezici olabilir, çünkü çekimin farkınddır ve kişinin kendini red etmeyeceği bilinci ile bazen ezici davranışlar sergileyebilir, ama onun dışında cinsel ilişki tutkulu şekilde yaşanabilir.size bir çok hediye alabilir parasını esirgemez hatta imkanlarınızda geliştirebilir,..

Ay ‘ı 8. evimizi etkileyen biri ile:
cinsellikte belkide sevgiyi size en çok hissettirecek kişidir, yoğun cinsel duygular sergilemeyebilir ama cinselliği sevgiyle öyle yoğun yaşarsınızki başkaları ile birlikte olsanız bile hep onu özlersiniz. o yatağınıza yemeğinizi getirebilir size anne yada baba gibi korumacı davranır, fazla fantezisi olmayacaktır hatta onunla ev yaşamına daha fazla yönelip sevgiyi aşkı ve cinselliği evinizde yaşaytacaksınız ve belki o başkalarının yanında size bir parça soğukta davranabilir ama evinize girdiğiniz anda yine sevecen tavrına bürünecektir.fantazisi az ama sevgisi bol cinsellik arayanlar için mükemmel bir uyum gösterir.

Merkürü 8. evimizi etkileyen biri:
cinsellikle ilgili tüm sorunlarınızı karşılıklı konuşabileceğiniz bir partner işte, eğer venüs kavuşumuda varsa bu partner size sevgi dolu sözler fısıldayarak konuşması ile cinselliğe hazır duruma getirecektir.cinselliğiniz sınırlı olmayacak her yer her koşulda birbirinizi isteyeceksinizdir.

Venüsü 8. evimizi etkilyen biri ile:

onu görür görmez içimiz ısınır, ve bu daha çok sevgi ile alakalı bir duygudur, kişinin cinsel libidosu ne olursa olsun kesinlikle eskisi gibi olmayacaktır , önce sevgi sunma ve ardından bol sevginin olacağı bir birliktelik , belki saçınızı kimse onun gibi okşamayacak ve belki hiç kimse onun kadar sevgi dolu bakmayacaktır size..

Marsı 8. evimizi etkileyen biri:
mars sahibi harita sahibini ilk görüşte etkiler, kişi soğuk yada cinselliğe düşkün bir olmasa bile birbirlerini gördükleri anda ilk düşündükleri şey dokunma ve beraber olma hissi olacaktır.ortada hiç bir duygu olmaksızında harika bir cinsellik yaşayabilirler ve eğer harita başka anlamdada uyumlu ise çok önemli bir açıdır.

Jüpiteri 8. evimizi etkileyen biri:
doğa üstü konular, din, felsefe , astroloji, eğitim bu gibi konularda bizi yüreklendirebilir ayrıca kendisinde olan kaynakları bize akıtabilir, maddi manevi genişlememize faydalı olacaktır. sevgiyi cinselliği sevecenlikle sunabilir.bütünleşme duygusunun ağır bastığı bir sevgi yaşatabilir. ilişki başladıktan sonra kişinin maddi şansı açılacaktır.

Satürnü 8. evimizi etkileyen biri:
cinselllik, başkalarının paraları, miraslar vb konularda kişi isteyerek yada bilnçsiz davranışları yüzünden bize bazı maddi kayıplar yaşatabilir yada o hayatımızda olduğu sürece bir kısır döngü olabilir maddi anlamda.
cinselliğin evi dedik ya , eğer kişinin bu eve kavuşum yapan ay_güneş_venüs_marsı varsa durum değişebilir ama aksi takdirde cinsel çekim olmaz ve sexten soğuyabiliriz ve 8. evimizi güçlü şekilde etkileyen biri ile karşılaşana kadarda cinsel soğukluk yaşarız. bu açı genelde görücü usulü yada zorlamalarla yapaılan evli çiftlerde görülür.

Her Dem Bütünün Hayrına OLsun

Buna da Bakmalısın !

Leave a Comment

error: Content is protected !!