RİTÜELLER Sana Bana Özel 

Sevdiğinize Erosun Okunu Yollamak İçin

Kırmızı bir mum alın; çünkü kırmızı yaşamı ve tutkuyu, mum alevinin ışığı ise bir insanın içindeki olumlu gücü sembolize eder. Mumun üst kısmının çevresine iğneyle sevdiğiniz kişinin adını yazın. Başka bir iğneyi yazının olduğu yere sokun. Mumun diğer tarafından ucu görününceye kadar itin. İğneyi mumun fitilinin içinden geçirirken şunları söyleyin: “ Adını delip geçtiğim bu yanan mumla kalbini de delip geçeceğim.” Mumunuzu bir şamdana yerleştirin ve iğneyi sevdiğinizin adının ve iğnenin olduğu yere kadar geldiğinde mumu söndürün. (İsterseniz daha sonra mumu tekrar kullanabilirsiniz ama tamamen küçüldüğünde iğneyle beraber gömmeniz gerekiyor)

1-) Uygulama için en iyi zaman yeni ay’da venüs saati’dir.

2-) Bu uygulamayı yapmadan önce yapacağınız mekanı tercihen lavanta ve adaçayı ile tütsülüyerek arındırın. (Kötü enerjiye ihtiyacımız yok)

3-) Mumu hazırlarken mumun tepesine değil biraz ortasına doğru istediğiniz kişinin adını yazın.

4-) İğneyi isimden geçirirken niyetinize konsantre olun.

5-) Venüs saatin’de mumu kibritle yakın.

6-) Mumun yanmasına odaklanın ve istediğiniz kişiye konsantre olun ” falanca benim için tıpkı bu mum gibi yansın” diyerek mumun ismin üzerine kadar gelmesini izleyin.

7-) Mum iğneli ismin üzerine geldiğinde istediğiniz kişi karşınızdaymış gibi “aşkım kalbini bu iğne gibi delip geçiyor” diyerek istediğiniz kişiyi düşünün.

8-)Mum isimden de aşağı indiği vakit mum’u söndürün.

9-) Söndürdüğünüz mumu toprağa iğnesi ile birlikte emanet edin (gömün)

10-) inanın

Her Dem Bütünün Hayrına OLsun

Buna da Bakmalısın !

Leave a Comment

error: Content is protected !!