GİZLİ İLİMLER Sana Bana Özel 

MELEK SAYISI 22:22 GERÇEK ANLAMI TAROT OKUYUCUSU

En güçlü sayılardan biri 22’dir ve 22 sayısı meleklerinizden en yüksek ruhsal güçlere sahip olduğunuza dair gizli bir mesaj getirir. Bu güçler, kehanet ve kader de dahil olmak üzere elde edemeyeceğiniz hiçbir şey olmadığını size bildirmek için gelmiştir.

Bu süreçte meleklerinizden tam destek alacaksınız ve hiç bir konu hakkında endişelenmenize gerek kalmamıştır.

Her eş zaman saati beraberinde birkaç mesaj getirir. 22:22 bu kişinin inanılmaz şeyler yapacağını gösterir, çünkü kişi işi yapmak için alçakgönüllülük ve sabra sahiptir. Ancak bu kişinin eksik olabileceği şey tanımadır. Çalışkanlığınız ve aziminiz, herkesin aradığı rol modeli olmanıza yardımcı olacaktır. Sizin kararlılığınız sizi ait olduğunuz komuta otoritesine götürecektir.

Bu eş zaman saatine karşılık gelen koruyucu melek Habuhiah ve etki süresi 22:20 ve 22:40’dir.

Bu eş zaman saatine karşılık gelen koruyucu melek Habuhiah ve etki süresi 22:20 ve 22:40’dir. Habuhiah size iyi bir geri ödeme ve fikir zenginliği getiriyor ve sağlık ve bereket enerjisini aktive ediyor.

Numerolojide, 2, ana arketipin frekansını tutan kadınsı sayıların ilki. Süper güçlü beslenme ve hassas enerji içerir ve işbirliği, anlayış ve uyum ihtiyacını temsil eder.

Özünde, bu sayı tek başına var olamaz. 1 sayısı (yeni başlangıçların kıvılcımı) olmadan kadınsı eksiktir (ve 2 olmadan 1 de radikal olarak dengesizdir). Yani Melek Sayısı 2, birlik yolunu yürümek, bir araya gelmek ve ortaklık aracılığıyla yaşam amacınızı bulmakla ilgilidir.

Çevrenizde tekrarlanan 2 sayısını görüyorsanız, Melekler ayrıca hassas, cömert olmanızı ve size sevgi vermenizi teşvik ediyor, hediyelerinizi dünyaya getirmenin zamanı geldi! Sıkı çalışmanızın karşılığını almak için doğru zaman! Ancak derinlerde gömülü olan mesaj, dışarıdan yardım ve rehberlik almak, paylaşmak, işbirliği yapmak ve kalbinizi açmaktır.

2 Numara ayrıca inanılmaz derecede güçlü titreşimsel sezgi ve içgörü frekansına sahiptir. En psişik olarak farkında numaralardan biri olarak, genellikle yukarıdan gelen mesajları ve rehberliği ilahi bir portal olarak görünür.

Sezginize güvenin ve yavaş hareket edin. Kendinize ve ruh görevinize burada inanın.

Bu sayı sizin için gösteriliyorsa, niyetinizi serbest bırakmanın, dışsallaştırmanın ve büyük geniş dünyadaki varlığını beslemeye başlamanın zamanı geldi. Melek sayısı 22, o telefon görüşmesini yapmanızı, o e-postayı yazmanızı ve arzunuzu şekillendirecek ilham verici eylemi gerçekleştirmenizi söylemek için burada!

Kendinize, içgüdülerinize ve kalbinizdeki vizyonlara güvenin. Melek sayısı 22’yi görmek, büyük fikrinizi alıp gerçeğiniz haline getirmenin zamanı geldiğinin gerçekten güçlü bir işaretidir!

Sayılar zaten doğru yönü gösteriyor, bu yüzden biraz daha derine inme ve bilgeliklerini ihtiyacınız olan rehberlik için kullanma zamanı.

Sevgili Gönül Dostum güzel kalbinizden öperim 💕🌸🙋🏼

😌🙏🏻🌿 Her dem, bütünün hayrına olması niyetiyle 😌🙏🏻🌿

Tarot Okuyucusu

Her Dem Bütünün Hayrına OLsun

Buna da Bakmalısın !

Leave a Comment

error: Content is protected !!