GİZLİ İLİMLER Sana Bana Özel 

KENDİNE AŞIK ETME MAJİSİ

İstenilen kişi için erkek ya da kadın tarafından yapılan bir majidir. Malzemesi ise, tartılmadan alınan bir miktar tane karabiberdir. Tartılarak alınan karabiberin üzerindeki sihirsel gücün zedelenmesi korkusuyla bu yöntem uygulanmaktadır. Şayet tartılmadan bir miktar karabiber alamıyorsanız, bir paketin içinden alabilirsiniz. Bu majiyi yapmadan önce İslami kurallara uyarak abdest almak gerekir. Majiyi yapacak kişi kadın ise başı örtülür. Çalışma için gece yarısını, ateş içinse kömür ateşini seçmek gerekir. Kömür ateşi bulunamazsa, ocağın üzerine konulacak bir sac parçası da aynı işi görür.


Bu karabiberlerden 7 adeti dudaklar arasına alınır ve Fatiha suresi bir kez, İhlas suresi ise üç kez okunur. Bu işlem bittikten sonra kişinin ismi ile annesinin ismi okunur. Mesela “Ayşe kızı Fatma” ya da “Ayşe oğlu Mehmet” gibi. Ve biberin üzerine nefes edilir. Her bir biber okunarak sol elde biriktirilir. Burada dikkat edilmesi gereken en önemli durum kesinlikle besmele çekilmemesidir. Dualar okunurken veya yapılan süre zarfında hep o kişi düşünülür. Bütün biberlerin bir bir okunması bittikten sonra, hepsi birden ateşe bırakılır. Tamamen yanıp kül olana kadar başında durulur ve o kişi düşünülür. Bu esnada şu sözler söylenir ; “Bu biberler nasıl yanıyorsa (kişinin ve annesinin ismi söylenerek) o da benim için böyle yansın. Aşkımdan deli divane olsun, yemesin, içmesin, uyumasın, durmasın, dinlenmesin, bana koşsun. Benden başka hiç kimseyi gözü görmesin. ” Biberler yanıncaya kadar bu cümleler tekrar edilir. Sonunda bir kere de “Ey okuduğum surelerin hadimleri, sizleri (burada isim söylenir) kişinin aşkını sağlamakla görevlendiriyorum. Okuduğum surelerin adına bu işimi tez elden yapın.” denilir. Bu işlem üst üste yedi gün tekrar edilmesi ve biberler yanarken de karıştırmak için kesinlikle metal bir cisim kullanılmamalıdır.

Bu işlem yeni ay zamanı cuma günü başlanmalıdır. Çalışmanızı kuvetlendirmek için Süleymanının dularını ve Tuncina okuyabilirsiniz. Ateş elementi olduğu için bu yöntem kuzey tarafı kullanılabilir. Son olarak artan küller su ile biraz karıştırılıp kendi sokak kapınıza sürmeniz gerekir.

önemli not: 7 tane karabiber tohumu tanesi ilk önce dudak arasına alınıyor yenmiyor
ikinci kısımda yarısı yeniyor. Yarım 7 adet kalan tohum yakılıyor

Her Dem Bütünün Hayrına OLsun

Buna da Bakmalısın !

Leave a Comment

error: Content is protected !!