GİZLİ İLİMLER Sana Bana Özel 

GERÇEK AŞKI HAYATINIZA ÇEKEN TAŞLAR TAROT OKUYUCUSU

Şifalı kristaller, birçok nedenden ötürü öz sevgiyi geliştirmek için harika bir araçtır.Bazı kristallerin özellikleri enerjilerimizle uyumlu çalışır, sahip olabileceğimiz herhangi bir tıkanıklığın dengelenmesine ve çakraların açılmasına yardımcı olur. Gerçek aşk enerjisini aktive eden 3 kıymetli taşı siz Sevgili Gönül Dostlarımla paylaşmak istiyorum

GERÇEK AŞKI HAYATINIZA ÇEKEN TAŞLAR TAROT OKUYUCUSU – GÜL KUVARS

Gül kuvars, sadece başkalarına değil, aynı zamanda kendinize de koşulsuz sevginin taşı olarak bilinir! Gül kuvars, algılanan kusurlardan veya kusurlardan bağımsız olarak kendi kendine şefkat uygulamanıza ve kendinizi sevmenize yardımcı olur! Bu özellikleri nedeniyle, gül kuvars sizin için mükemmel bir kristaldir.

GERÇEK AŞKI HAYATINIZA ÇEKEN TAŞLAR TAROT OKUYUCUSU – AMAZONİT

Amazonit, kendini sevmenin önemli bir parçası olan sınırların belirlenmesine yardımcı olan yatıştırıcı bir taştır. Öz farkındalık ve şefkatli, akılcı düşünmeyi geliştirmeye yardımcı olur. Amazonit ayrıca benlik saygısı ve affedilmesinde de özellikle faydalıdır. Ayrıca sinir sistemini sakinleştirdiği ve kaygı duygularını azalttığı söylenir. Sevgi frekansınızı arttırdığı için gerçek aşkı hayatınıza çekmek için çok önemli enerjileri açığa çıkartır.

GERÇEK AŞKI HAYATINIZA ÇEKEN TAŞLAR TAROT OKUYUCUSU – AMETİST

Ametist manevi enerjiler yükseltmek ve ikiz alev – ruh eşinizi kendinize çekmek için harika bir kristaldir. Yüksek benliklerimizle bağlantı kurmamıza ve en iyi benliklerimize uyumlanmak için gereken öz farkındalığı geliştirmemize yardımcı olur. Ametist, ilahi sevgi ve bloklarla çalışmaya yardımcı olur ve ruhsal enerji durumumuzu geliştirir. Bu taş, kendinize yönelik olumsuz düşünceler de dahil olmak üzere tüm negatif enerjiyi hayatınızdan atmaya yardımcı olur! Gerçek sevgiyi hayatınıza çekmek için ideal bir taştır.

Sevgili Gönül Dostum güzel kalbinizden öperim 💕🌸🙋🏼

😌🙏🏻🌿 Her dem, bütünün hayrına olması niyetiyle 😌🙏🏻🌿

Tarot Okuyucusu

Her Dem Bütünün Hayrına OLsun

Buna da Bakmalısın !

Leave a Comment

error: Content is protected !!