GİZLİ İLİMLER Sana Bana Özel 

BEDEN DIŞI DENEYİM GELİŞTİRMEK – ASTRAL SEYAHAT

1972 ‘ de Robert A. Monroe astral seyahat ile ilgili Beden Dışına Yolculuklar adında ilgi çekici ve yeni ufuklar açan bir kitap yayımlamıştır.Bu kitapta nasıl isemi dışı deneyimler (BDD) yaşamaya başladığını anlatmıştır. Monroe kendi bedeninden çıkıp ” dünyadaki hayatın maddesel ve spiritüel gerçeklerinden ayrı çok uzak yerlere, zaman ve ölümün bağlamadığı bir dünyaya seyahat ederken” bulmuştur kendinisini.

Aşağıdaki adım adım talimatlar BDD’leri istediği zaman yaşayabilmek için bu fenomeni kontrol altına alabilmek amacıyla daha sonradan Monroe tarafından geliştirilmiştir.

Astral Seyahat

1.ADIM

İlk adım hiç şüphesiz üzerine çok fazla şey yazılmış olan rahatlama ve gevşemeden oluşuyor.Kendinizi derin bir rahatlama durumuna getirmek için hangi yöntemi kullanırsanız kullanın acele etmekten kesinlikle kaçınmalısınız. Bu deneyim yaşamak için kendinize bolca zaman tanıyın. Monroe bunu başarmak için uyuma ve hala yatakta uzanırken uyanma durumları arasında bir sınır noktası yaratmayı ve gözleriniz kapalıyken uyuyacağınızı hissettiğinizde dikkatinizi başka bir noktaya yönelterek pratik yapmanızı öneriyorum. Bu sınır noktasını giderek daha uzun sürelerle koruyabildiğinizde 2. Adım için hazırsınız demektir.

2. ADIM

Önünüzde uzanan karanlığa odaklanın. Beyniniz ve görsel korteksiniz hala zihinsel simgeler yollamaya devam ediyor ve size dans eden ışık huzmeleri veya gün boyu gerçekleşen olayların resimlerini gösteriyor olabilir. Karanlık dışında hiç bir şey göremeyene kadar bu etkilerin azalmasını sağlayın.

3. ADIM

Artık dokunma, koku alma, tat alma ve son olarak da işitsel sinyal ve görüntüler gibi farklı duyuların kaybıyla tanımlanan sınır noktası uykusunun daha derin seviyelerini uygulamaya hazırsınız.

4. ADIM

Monroe’nun ” titreşimsel evre” diye adlandırdığı durumu yaratın. Monroe başınızı manyetik kuzeye verip vücudunuzu da kuzey – güney ekseninde konumlandırarak yatmanızın önemini vurguluyor. Gözlerinizin önündeki karanlığa konsantre olun ve daha sonra bu odağı vücudunuzdan iki metre yükseğe gelene kadar yavaş yavaş haraket ettirin, daha sonra ” bu noktayı vücut ekseninize paralel bir çizgide 90 derece döndürün … bu noktadaki titreşimlere ulaşın ” ve daha sonra da ” bunları zihinsel olarak tekrar kafanızın içine çekin.” Başınızın içerisinde vücudunuza doğru yayılan bir ” dalgalanma, ıslık sesi, ateş kıvılcımlarının ritmik titreşim dalgasını” yaşayacaksınız.

5.ADIM

Yatışana kadar korkmadan kendinizi bu titreşimsel durumda objektif ve dikkatli bir şekilde inceleyin. Endişeye kapılmadan bu deneyimi tekrarlayabildiğinizde size ” moleküler veya atomik seviyeye doğru ciddi bir şekilde sallanma” hissi verdiğini hissedeceğiniz titreşimleri vücudunuzda aşağıya ve yukarıya doğru yönlendirebilmeye hazırsınız demektir.

6.ADIM

Bu, ayrılma sürecidir. Hafifleştiğinizi ve havada yukarıya doğru süzüldüğünüzü düşünün veya astral bedeninizi kapladığı fiziksel alanda döndürdüğünüzü hayal edin. Bu aşamada fiziksel bedeninizden çok fazla uzaklara seyahat etmeyin. Yakınlarda seyredin. Buraya kadar geldiyseniz belki de Robert Monroe’nun kitabını okuyup www.lucidity.com sitesini ziyaret etmenizin zamanı gelmiştir. Astral uçağın tadını çıkarın. En azından hala ücretsiz ulaşabileceğiniz böyle bir yer var.

Sevgili Gönül Dostum güzel kalbinizden öperim 💕🌸🙋🏼

😌🙏🏻🌿 Her dem, bütünün hayrına olması niyetiyle 😌🙏🏻🌿

Tarot Okuyucusu

Her Dem Bütünün Hayrına OLsun

Buna da Bakmalısın !

Leave a Comment

error: Content is protected !!