GİZLİ İLİMLER Sana Bana Özel 

Ayrılan Sevgilileri Birleştirmek

Bir kurşun levha alınır, üstüne yapılacak kişin adı altına annenin ismi yazılır. 3 defa tunçina duası okunur ve bu kurşun eritilir. Sonra içinde gül yağı, adem otu ve sizin kanınızın bir damlası olan suya atılır. İçinden ”Kopan sönen ne varsa senle bana geri gelsin Şundan doğma şu sun şu saniye bana geri gelsin.” 7 defa söylenir. 3 defa daha tuncina okunur ve gül ağacının altına gömülür… Ay takvimine göre ilk ayın başlangıcı yapılır.

Tunçina Duası

Allâhumme salli alâ Seyyidinâ Muhammedin ve alâ âli Seyyidina Muhammedin salâten tüncînâ bihâ min-cemî’il-ehvâli vel âfat. Ve takdî lenâ bihâ cemîal hâcât ve tutahhirunâ bihâ min-cemîi’s-seyyiât ve terfe’unâ bihâ a’lâ’d-deracât ve tubelliğunâ bihâ aksâ’l-ğayât min cemiîl-hayrâti fî’l-hayâti ve ba’del-memât birahmetike Yâ erhame’r-rahimîn. Hasbunellahu ve ni’mel vekîl, ni’mel mevlâ ve ni’me’n-nasîr. Ğufraneke rabbenâ ve ileyke’l-masîr.”

ps:Aktarlarda satılıyor. Levha halinde bulamazsanız top ya da çubuk halinde alın ve eritin düz bir zemine dökün. Kurşun levhanızı kendiniz yapın yani…

Her Dem Bütünün Hayrına OLsun

Buna da Bakmalısın !

5 Thoughts to “Ayrılan Sevgilileri Birleştirmek”

 1. dersim

  merhaba, ademotunu bulamıyorum , onun yerine koyabileceğim bişey var mı?
  yada koymasam olur mu ?
  teşekkürler

 2. Sıla

  merhaba ,
  adem otunu bulamıyorum , koymasak yada yerine koyabileceğimiz başka bişey varmıdır ?

  tşk.

 3. Ertuğrul

  Merhaba
  Kurşun levha nasıl eritilecek, rica etsem yanıtlarmısınız

  Tşk

Leave a Comment

error: Content is protected !!