ASTROLOJİ Sana Bana Özel 

2021 Yeni yılda hangi burcu ne bekliyor?

En sert etkileşimin merkezinde Koç, Yengeç, Terazi ve Oğlaklar yer almaya devam edecek. Uğurlu Jüpiter, temmuz ayına kadar Yengeç, sonra da Aslan burcuna şans dağıtacak. Sorumlulukları artan Akreplere de sene sonunda özgürlük gözüküyor. İşte yeni yılda 12 burcu bekleyen gelişmeler…

Koç 21 Mart – 20 Nisan

2021 mücadele edeceğiniz, zor ama dinamik bir yıl. Hayatınızda önemli değişiklikler olabilir. Aynı anda kariyeriniz, otorite figürleri, ev ve partneriniz üzerinize gelecek. İsyan edecek, modern ve sıradışı yaklaşımlarla öne çıkacaksınız. Yılın ilk yarısında kontrol sizde değil. İlişkilerde zorlanacaksınız. ‘Karşı’ taraf hatta bir rakip veya düşman sizi sıkıştıracak. Özellikle mart-mayıs arasında başlayan ilişki ve işlerde güçlü pozisyonda olmayacağınız için gelecekte de kontrol sizde olmayacak. Yaza kadar ev, mülk ve babanızla ilgili konularda şansınız açık. Daha geniş bir eve taşınabilir ya da ev satın alabilirsiniz. Temmuz ve ağustos aylarında ise aşk var! Hamilelik ve çocukla ilgili haberlere sevinebilir, sanatta başarılı olabilirsiniz. Para durumunuz bir yıl daha sıkışık. Ev, araba ya da iş yatırımından dolayı aylık ödemeleriniz yüksek olabilir. Kredi, komisyon, miras, hisse, nafaka, vergi, tazminat gibi kaynaklara dikkat!

Boğa 21 Nisan – 21 Mayıs

2021 köklü değişimlerin yılı. Dış görünümünüz hatta isminiz bile değişebilir. Evlenmeye, ortaklık kurmaya ya da devam eden ilişkilerinizde radikal değişiklikler yapmaya karar verebilirsiniz. Partnerinizle ilişkinizde sorun yaşayabilir veya başka nedenlerden dolayı ondan ayrı kalabilirsiniz. Ocak sönük geçecek, geçmişe özlem duyacak ama şubat ayında kendinize geleceksiniz. Yılın ilk yarısında günlük işler hiç bitmeyecek. İş ortamınızda gerilim var ya da sağlıkla ilgili konularla meşgul olabilirsiniz. Özellikle diş ve kemiklerinize dikkat edin. Yaza kadar kısa seyahatlere çıkabilir ve bunları lüks koşullarda gerçekleştirebilirsiniz. Yakın akrabalarla ortak hedefleriniz olabilir ama büyük anlaşmazlıklarınız da çıkabilir. Eğitim, seminer ve kurslarla da meşguliyet gözüküyor. Temmuzdan sonra eve odaklanacaksınız. Daha büyük bir eve taşınabilir, ev satın alabilir ve gayrimenkulden kazançlı çıkabilirsiniz. Aşkta en güzel aylar haziran ve eylül. Kariyerinizde en güçlü döneminiz ise sene sonu.

İkizler 22 Mayıs – 21 Haziran

2021, parayla ilgili büyük zorluk ve fırsatlarla dolu. Maaşınız artabilir. Ancak ortak kaynaklardaki güç savaşları devam edecek. Bu yıl sevdiğiniz uğraşılar, aşk, sanat ve çocuklarla ilgili konular genel olarak eğlenceli. Tutulmalar aşk, çocuklar, arkadaş çevreniz ve çalışma koşullarınızda hızlı değişiklikler getirecek. Arkadaşlar veya ait olduğunuz gruplardan anlaşmazlıklar çıkabilir. Parayla ilgili meseleler sosyal aktivitelere katılmanızı zorlaştırabilir. Yazdan itibaren seyahat imkanlarınız artacak. Kardeş, kuzen gibi yakınlarınızla ilgili güzel haberler alabilirsiniz. Eğitim, seminer ve kurslar ile yazı ve konuşmayla ilgili iletişim kökenli projelerde başarılı olacaksınız. 25-30 Mayıs doğumlu İkizler kariyer hedeflerinde kafa karışıklığı yaşayabilir. Manevi tatmin arayacak, statü ve maddi ödüllerle yetinmeyeceksiniz. Bu tarihlerde doğanların anneyle ilgili belirsizlikler yaşamaları da mümkün. Sinema, fotoğraf, dans gibi sanat dalları ve spiritüel alanlar başarı getirecek.

Yengeç 22 Haziran – 23 Temmuz

Hayatınızın önemli unsurları çatışacak ve siz de çatışmanın içinde kalacaksınız. Kariyeriniz , partneriniz ve ailevi konular aynı anda üzerinize gelebilir. 30 Haziran-10 Temmuz arasında doğanlar bu sert etkiyi direkt olarak hissedecekler. Ayrıca bu senenin tutulmaları da ev ve kariyer alanlarında ani bir değişiklik getirebilir. Yengeçlerin evleri kaleleridir ancak ev, mülk ya da babayla ilgili sorunlar sizi epey yoracak. Senenin ilk yarısı taşınma, ev satın alma, satma, kiralama, tamirat veya kalabalık misafirlerle epeyce yoğun. Yaza kadar burcunuzda bulunan uğurlu Jüpiter sizi koruyacak ve güzel seçenekler çıkaracak. Jüpiter temmuz ayında burcunuzdan ayrılmadan hayatınızı düzenlemeye çalışın. Maddi durumunuz yazdan itibaren düzelecek. 26 Temmuz’daki yeniaydan sonra harekete geçin. Bu yıl aşkta da büyük değişiklikler var. Kendinizden epey büyük ya da tecrübeli birine ilgi duyabilirsiniz. Mayıs çok güzel! Temmuz sonu, ağustos ve eylül de eğlenceli.

Aslan 24 Temmuz – 23 Ağustos

2021 iki bölümden oluşuyor. Temmuz ayından itibaren en parlak döneminiz başlayacak ve ağustos, özellikle aşkta olmak üzere her alanda güzel fırsatlar getirecek. Sonraki yaza kadar evlenebilir; çocuk, kariyer, para ve ev sahibi olabilirsiniz. Yılın ilk yarısı düşünün, karar verin ve yaklaşan muhteşem dönem için yer açın. Bunun için bir uzman terapistten yardım almayı düşünebilirsiniz. Zararlı alışkanlıkları, size yük olan ilişkileri geride bırakın. Yılın ilk yarısı bol seyahat de getiriyor. İnsanlarla yüz yüze ya da internet ve telefonla sürekli bağlantı halindesiniz. Yazı, araştırma, konuşma gibi iletişim kökenli projelerle uğraşabilirsiniz. Yakın akrabaların da hayatınızda önemli bir yeri olacak. Ancak oturduğunuz ev, başka bir mülk veya babanızla ilgili sorumluluklar sizi kısıtlayabilir. 10-23 Ağustos doğumlu Aslanlar bu sene zorlanacaklar. Mayısta iyi bir fırsat çıkabilir. Bu senenin tutulmaları da evinizde veya işinizde değişiklikler için ani koşullar getirecek.

Başak 24 Ağustos – 23 Eylül

2021’ÜN ilk yarısı sosyal aktivitelerle eğlenceli geçecek. Aşkta ve sosyal ilişkilerde en şanslı burçlardansınız. Çevrenizi genişletebilir; dernek, kulüp gibi topluluklarda başarılı olabilirsiniz. Senenin ikinci yarısında izole olacaksınız. Tek başınıza olmanızı gerektiren bir iş veya gizliliği olan bir proje görünüyor. Alternatif olarak hastane, rehabilitasyon merkezi, hapishane, huzurevi gibi kapalı kalınan kurumlara gidebilirsiniz. Parayla ilgili büyük iniş çıkışlar, güç savaşları ve mücadele devam edecek. Yaza kadar masraflar yüksek ama para kazanma hırsınız da artacak. Nisan ve ekim aylarındaki tutulmalar gelir kaynaklarınızda değişikliklere neden olabilir. Yakın akrabalarınızla anlaşmazlıklar da söz konusu. Aynı şekilde ulaşım veya arabayla ilgili zorluklar yaşayabilirsiniz. 27 Ağustos-1 Eylül arasında doğan Başaklar karşı tarafı algılamakta zorlanacak. Bu durum kandırılmaya neden olabilir. Ortaklıklar, avukat, ajans ilişkileri, davalar ve her türlü ilişkide karşı tarafa dikkat edin!

Terazi 24 Eylül – 22 Ekim

2021 büyük değişimler ve mücadele yılı. Güçlü bir pozisyonda olacak ama çok savaşacaksınız. Yılın ikinci yarısı daha eğlenceli. Evlilik, ortaklık gibi ilişkilerde, eve ait meselelerde mücadele gözüküyor. Ev ve mülk için güç savaşları olabilir. Partneriniz sizi şok edebilir veya onun hayatında sürprizler olabilir. Ani evlilik ya da ayrılık kararları alabilirsiniz. Kariyerinizde de hem çok büyük zorluklar, hem de inanılmaz güzel fırsatlar var. 2-11 Ekim doğumlu Teraziler senenin bu en sert etkileşimin merkezinde. En güçlü olacağınız yılın ilk döneminde sahip olduğunuz enerjiyi iyi yönetmeniz gerekecek. Sabırsız ve kavgaya hazır bir ruh hali içinde olabilirsiniz. Ufak tefek kazalara karşı kendinizi korumalısınız. Temmuzdan itibaren arkadaşlarınıza daha fazla vakit ayıracaksınız. Mart, ağustos ve ekim en romantik aylar… Dernek, kulüp gibi topluluklarda yazdan itibaren çok başarılı olabilirsiniz. Para durumunuzdaki sıkışıklık devam edecek.

Akrep 23 Ekim – 22 Kasım

Dönüm noktası yıllardan biri. Tutulmalar ve Satürn sizi değiştirecek. Ekim 2012’den beri Akrep’te bulunan Satürn sizi kısıtlıyor, sorumluluk veriyor ve yalnız bırakıyor. Satürn bu sene 9-22 Kasım doğumlulara odaklanacak. Sene sonunda Satürn gittikten sonra yeniden doğacak ve eskisinden daha güçlü olacaksınız. Senenin ilk yarısında yalnız zaman geçirebilir ya da gizli işlerle uğraşabilirsiniz. Hastane, hapishane, huzurevi gibi kurumlara gidip gelebilirsiniz. Yaza kadar yurtdışına çıkabilirsiniz. Yabancılarla bağlantınız artacak. Uluslararası işlerde, üniversite, eğitim, internet, blog, yayıncılık ve medya bağlantılı alanlarda başarı gözüküyor. Kariyer başarınız için temmuz sonundaki yeniay sonrası ve ağustos ayı çok önemli. Bir sene boyunca son yılların en iyi fırsatları çıkabilir. Diğer tutulmalar işyerinizde değişiklikler ve sağlıkla ilgili meseleler getirebilir. Hepsi aniden ortaya çıkacak. 5 Nisan-2 Mayıs ve daha sonra 23 Ekim-15 Kasım arası aşkta en güzel dönemler.

Yay 23 Kasım – 22 Aralık

2021’ün ilk yarısında para var. Eşiniz veya miras, nafaka, hisse, tazminat, komisyon, kredi gibi bir kaynaktan ya da mülk alım-satımından para gelebilir. Ancak güç savaşları devam edecek. Tutulmalar arkadaş veya bir grupla ilgili ani değişikliklere neden olabilir. Aşk hayatınızda da önemli olaylar var. Yeni bir aşk, ilişkinizde yenilik veya ani ayrılıklar yaşayabilirsiniz. Hamilelik ve çocuklarla ilgili dönüm noktası olaylar olabilir. 3-28 Mayıs ve 16 Kasım-9 Aralık aşkta en iyi dönemler. 14 Eylül-25 Ekim arası ise her bakımdan son iki senenin en güçlü dönemi. Temmuzdan sonra bol seyahat, yurtdışı, yabancılar, üniversite, eğitim, mahkeme, internet ve medya bağlantılı alanlar çok parlak. Seyahat sırasında veya bir yabancıya aşık olabilirsiniz. Bu sene iş yapma biçiminiz, çalışma ortamınız ve evde ya da işteki yardımcılar değişebilir. Sağlığınıza tutulma dönemlerinizde dikkat etmelisiniz. 26 Kasım-1 Aralık arasında doğanlar evde sudan gelecek zararlara karşı önlem almalı.

Oğlak 23 Aralık – 20 Ocak

Kabuk değiştirme ve dönüşüm süreci. Değişim kendi içinizden kaynaklanıp dış dünyaya yansıyor. 2021 de mücadele dolu bir yıl. Aynı anda eviniz, kariyeriniz ve otorite figürleriyle uğraşacaksınız. Eve ait gelişmeler aniden ortaya çıkacak. Sert etkilerinin hedefinde 30 Aralık-8 Ocak arasında doğanlar yer alıyor. Tutulma dönemlerinde taşınabilir, iş değiştirebilir ya da anne ve babayla ilgili ani gelişmelere tanıklık edebilirsiniz. Aşk hayatınızda ve çocukla ilgili ani gelişmelere de gebe, tutulmalar… Yaza kadar başarı potansiyeliniz yüksek ama mücadele kesin. Temmuz sonundan itibaren arkadaşlara daha fazla vakit ayıracaksınız. Ocak ayında geçmişe ve eski aşklara dönme eğilimindesiniz. Evlilik ve ciddi ilişkilerde ise temmuz ayına kadar çok şanslısınız. Ama partnerinizle büyük bir anlaşmazlık da yaşayabilirsiniz. Ortak ya da avukat, ajans gibi aracı kişiler başarı getirecek. Yaza kadar evlenebilir ya da eşiniz olacak kişiyle tanışabilirsiniz. Yılın ikinci yarısında para görünüyor.

Kova 21 Ocak – 19 Şubat

Yaza kadar seyahat, yurtdışı, eğitim ve mahkemelerle ilgili konularla meşgul olacaksınız. Ev ve iş hayatınızda ya da anne ve babanızla ilgili önemli değişiklikler söz konusu. Annenizle ilgili sorumluluklarınız artacak. Kariyerinizde de ağır bir yük var. Bir çeşit çıraklık döneminden geçeceksiniz. 6-19 Şubat doğumlu Kovalar zorlanacak ama sene sonunda sıkıntılar bitecek. Tüm Kovalar için en güçlü dönem 26 Temmuz-13 Eylül arası. Aşkta ise mart ayından sonra netlik gözüküyor. 5 Mart-4 Nisan ile 23 Haziran-17 Temmuz arası aşkta en iyi dönem. Temmuzdan sonra evlilik ve ciddi ilişkilerde mutlu bir dönem başlıyor. Evlenebilir ya da evleneceğiniz kişi karşınıza çıkabilir. Evliyseniz eşiniz kesinlikle çok şanslı! Ortaklıklardan da büyük fayda göreceksiniz, yalnız bu sene akrabalarınızla anlaşmazlığa düşebilirsiniz. Sorunların kaynağında gizli bir mesele ya da hastane, hapishane, huzurevi gibi kurumlar olabilir.

Balık 20 Şubat – 20 Mart

2021’ün ilk yarısında kredi, borç, miras, nafaka, hisse, vergi, tazminat gibi kaynaklarla meşgul olabilir; bankacı, muhasebeci, yatırımcı ve avukatlarla görüşmeler yapabilirsiniz. Harcamalarınız artacak. Aylık gelirinizdeki inişli-çıkışlı istikrarsız gidişat sizi epey yoracak. Kendi işinizi yapıyorsanız, şirketinizin para kazanması için büyük güç savaşları yaşayabilirsiniz. Yılın ilk yarısında büyük bir aşk gelebilir ya da sevgilinizle yakınlaşabilirsiniz. Sanat gibi yaratıcı alanlarda başarılı olabilirsiniz. Hamilelik ve çocuklar da mutluluk getirecek. Nisan, mayıs ve 18 Temmuz-11 Ağustos arası aşkta en güzel dönem. Senenin ikinci yarısında alacağınız işler tahmin etmeyeceğiniz derecede başarı getirebilir. 14 Eylül-25 Ekim arasında kariyerinizde son iki senenin en üstün dönemini yaşacaksınız. Sinema, fotoğraf ve dans gibi alanlar başarı getirecek. Tutulma dönemlerinde sağlığınıza dikkat edin. Yakın akrabaların hayat tarzında köklü değişiklikler de mümkün.

Her Dem Bütünün Hayrına OLsun

Buna da Bakmalısın !

Leave a Comment

error: Content is protected !!